x-kom hosting

Problem z monitorem LG Nie wykrywa D-SUB anii HDMI

kubi1182
utworzono
utworzono

Witam otóż dzisiaj przyszedł mi nowy komputer wraz z monitorem.

Podłączyłem monitor złączem D-SUB do komputera i wyskoczyło powiadomienie : No Signal entering the power saving mode shortly  ;/

Próbowałem z hdmi i był ten sam błąd .

Wiecie może czym to jest spowodowane ?

bemol911
komentarz
komentarz

Karta graficzna zintegrowana ?

kubi1182
komentarz
komentarz

Karta graficzna zintegrowana ?


Nie ; p asus gtx 770
bemol911
komentarz
komentarz

Widze że ta karta nie ma D-SUB, podłączasz monitor do karty czy do płyty głównej ?

kubi1182
komentarz
komentarz (edytowane)

No z tyłu jest wyjście to nie wiem do czego jest ono podłączone xD

 

 

@edit do płyty głownej

bemol911
komentarz
komentarz

Monitor musisz podłączyć do karty graficznej, skoro monitor ma złącze D-SUB to zastosuj taką przejściówka:

http://obrazki.elektroda.pl/6384093400_1377160329.jpg

 

Powinieneś ją dostać z kartą graficzną.

kubi1182
komentarz
komentarz

Niestety nie dostałem takiej przejściówki ;/ 

bemol911
komentarz
komentarz

Pisałeś że próbowałeś z HDMI, monitor ma takie złącze ? jeśli tak to podłącz go nim do karty graficznej

kubi1182
komentarz
komentarz

Ale złącza są chyba pod płyte główną podłączone wiec na hdmi nie działało i nie wiem teraz jak podłączyć do karty .

xResT
komentarz
komentarz

Na tyle kompa masz wejscie HDMI od plyty i karty . Wiec poszukaj tego od Grafiki i podłacz ,jeśli przewód ma wyjscie z płyty Głównej to ten Asus GTX 770 nie będzie uzywany :D..

  • 2 tygodnie później...
Fatality1
komentarz
komentarz (edytowane)

Tam gdzie masz port HDMI od Karty graficznej -> Tam włoż wtyk kabla, a drugi włóż w wejście monitora. Płyty głownej wejścia HDMI nie używaj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.