x-kom hosting

GOCLEVER A73

wisnioch122
utworzono
utworzono

Mam tablet GOCLEVER A73. Nr. seryjny GCTAB12062806. Po włączeniu zawiesza się przy napisie "Android". Na oficjalnej stronie nie ma oprogramowania, które pasuje do tego numeru. 

muszkieter97
komentarz
komentarz

Instalowales cos ostatnio ? Sam sie wylaczyl czy ty go wylaczyles i nie mozesz wlaczyc ?

  • Dobra wypowiedź 1
wisnioch122
komentarz
komentarz

Instalowałem kilka gier. Mam go od niedawna. Wyłączył się jak zatrzymałem grę i go odłożyłem. Włącza się tylko przy ładowarce.   

muszkieter97
komentarz
komentarz (edytowane)

Wcisnij power i vol- w jednym momencie gdy jest ten napis android i napisz czy zadzialalo.

  • Dobra wypowiedź 1
wisnioch122
komentarz
komentarz

Próbowałem już wcześniej. Nie działa. Tablet się wyłącza. 

muszkieter97
komentarz
komentarz

Zadzwon na infolinie, powiedz co i jak, spytaja sie ciebie o numer seryjny i oddzwonia. Moze okazac sie tak ze to wada fabryczna.

wisnioch122
komentarz
komentarz

Ale do tej pory działał. A to, że "Mam go od niedawna." to znaczy, że siostra już go nie potrzebuje i mi go dała. Wcześniej też miała różne problemy ale nigdy na tak długo. Czasem po dniu-dwóch działał normalnie. Teraz już tydzień się nie włącza. 

muszkieter97
komentarz
komentarz

Jaki tam jest android ? Jezeli masz karte pamieci to ja wyjmij. Jesli sie nie uruchomi pozostaje hard reset- wcisnij i przytrzymaj vol+ i power.

wisnioch122
komentarz
komentarz

Chyba Adroid 1.4.2. Karty nie mam. A hard reset nic nie daje. Wciskam i nic. A jak włączę go normalnie tylko przez power to przy vol + i power się po prostu wyłącza. 

muszkieter97
komentarz
komentarz

Chyba 4.1.2 :p


Sprobuj jeszcze jednej opcji: vol-, vol+ i power jednoczesnie. Powinno sie pokazac menu, wybierz wtedy Factory Reset.

wisnioch122
komentarz
komentarz

Oczywiście :D Nie wiem o czym myślałem jak to pisałem. A sposób nie działa. Włącza się tak jak się włączał i wyłącza się tak samo. Tak jakby w ogóle nie reagował na te przyciski głośności. 

muszkieter97
komentarz
komentarz

Masz na niego gwarancje ?

wisnioch122
komentarz
komentarz

Nie mam. A nie można go podłączyć pod komputer i jakoś go zresetować?

wisnioch122
komentarz
komentarz

Nie mam przycisku HOME. 

muszkieter97
komentarz
komentarz

Pobierz to http://www.android.gs/download-odin-3-07/ i wgraj nowy rom, najlepiej ze strony producenta.

Tak ogolnie to napisz na PW, nie bede tematu zawalal.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.