x-kom hosting

W miarę funkcjonalny tablet do 900zł.

Nikojumper
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Otóż zastanawiam się nad kupnem tabletu w cenie nie przekraczającej 900zł.

Moje skromne wymagania dotyczące tabletu:

  • Tablet może (ale nie musi) obsługiwać rozdzielczość FullHD
  • Przekątna co najmniej 7"
  • Co najmniej 8GB pamięci wbudowanej.
  • Nie chciałbym, żeby ten tablet był jakiejś szajs-firmy.
  • Minimum 1GB RAMu.
  • Tablet będzie mi służył głównie do celów rozrywkowych (filmy, gry, muzyka) i edukacyjnych.
  • Nie wymagam 3G, wręcz nie chcę go mieć ponieważ to tylko zwiększy koszt urządzenia, a wi-fi w miejscach, gdzie go będe głównie używać posiadam.

Osobiście to nakręciłem się na Nexus'a 7 2013, ale chciałbym zobaczyć co jeszcze moglibyście mi zaproponować. :)

muszkieter97
komentarz
komentarz

Dobrze sie nakreciles, sam mam juz od ponad roku i goraco polecam,nie mialem z nim jakichkolwiek problemow, wszystkie gry smigaja, zero przycinek, super wyswietlacz, bateria wystarcza na ok 9 godzin przegladania internetu.

Youki
komentarz
komentarz

Jesli interesuje cię 7 calowla to Nexeus 7 2013 będzie OK.

radekx
komentarz
komentarz

W tej cenie zostaje coś od Asusa, Samsunga, Lenovo i właśnie N 7 2013.

Osobiście akcentowałbym N7 2013 ze względu na świetne, bezkonkurencyjne w tej cenie parametry.

Niestety ma też nieliczne ograniczenia, typu brak slotu na karty SD, nieurywająca dupy bateria (jak na te parametry), brak host USB OTG (trzeba rootować) czy czysty system Android (chociaż dla mnie to akurat zaleta).

Nikojumper
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobrze sie nakreciles, sam mam juz od ponad roku i goraco polecam,nie mialem z nim jakichkolwiek problemow, wszystkie gry smigaja, zero przycinek, super wyswietlacz, bateria wystarcza na ok 9 godzin przegladania internetu.

 

Jesli interesuje cię 7 calowla to Nexeus 7 2013 będzie OK.

Dzięki wielkie za odpowiedzi.

 

W tej cenie zostaje coś od Asusa, Samsunga, Lenovo i właśnie N 7 2013.

Osobiście akcentowałbym N7 2013 ze względu na świetne, bezkonkurencyjne w tej cenie parametry.

Niestety ma też nieliczne ograniczenia, typu brak slotu na karty SD, nieurywająca dupy bateria (jak na te parametry), brak host USB OTG (trzeba rootować) czy czysty system Android (chociaż dla mnie to akurat zaleta).

Brak slotu na kartę SD mi nie przeszkadza, a zrootować to nie jest problem. Jeżeli chodzi o czysty system to dla mnie jest to wielka zaleta. :P

Nikojumper
komentarz
komentarz

Poszperałem trochę w internecie i znalazłem używanego nexusa: http://allegro.pl/ne...3857024422.html

Z tego co pisze właściciel to ma go niespełna 2 miesiące. Opłaca się go brać?

Youki
komentarz
komentarz

Wygląda OK

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.