x-kom hosting

Format dysku laptop compaq

swpl
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym sofrmatować dysk w lapotopie compaq cq60, ale nie bardzo wiem jak przejść do biosu. Mam  płytę z windowsem vista pod ten lapotop, mam także zrobioną kopię zapasową sterowników, lecz brakuje mi tylko wyjaśnienia jak przejść do formatowania dysku. Proszę o pomoc. 

cinomatic
komentarz
komentarz

Do BIOS wchodzisz F1, F2, Delate.. musisz popróbować.

Warto też spróbować F10

swpl
komentarz
komentarz

Z dostępnych opcji jakie daje system przy starcie to F1 system info F2 to startup check F10 to BIOS setup Options i F11 to ststem Recovery Jest jeszcze F9 to change boot Device order ale nic się nie dzieje po jego naciśnięciu. Pytanie gdzie trzeba wejść żeby sformatować partycję na dysku ?

cinomatic
komentarz
komentarz

To wejdz przez F10

swpl
komentarz
komentarz

Sformatowałem już tego laptopa, ale niestety nie przyniosło mi to oczekiwanego rezulatatu. Nie wiem czy dajej kontynuować tutaj temat, ale po zainstalowaniu nowego systemu, mój problem z zawieszaniem się przy oglądaniu filmów, czy innych multimediów w internecie nie zniknął..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.