x-kom hosting

Nie widzi mi cd-romu

Sinters
utworzono
utworzono

Witam mam maly problem odlaczylem na chwile cd-rom podlaczylem go ponownie i nie widzi mi cd romu wszystko dobrze podpialem nie wiem jak sie patrzy w biosie czy mam wlaczony ale nic tam nie grzebalem a wczesniej normalnie mi go widzialo

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Jaki byl powod tego "odlaczenia na chwile"?

Jezeli Windows nie wykrywa cd-rom, to jednak najpierw sprawdz, czy Bios wykrywa (wejscie do Bios najczesciej przez  F2/F11/F12)

i w ogolnych ustawieniach rzut oka na konfiguracje systemu.

Brak cd-rom w konfiguracji Bios: uszkodzony sam cd-rom / uszkodzone przylacze / niedokladne polaczenie kabli.

 

~ greetz ~

tiger

Sinters
komentarz
komentarz

no odbra tylko tu wszystko po angielsku  a ja slaby jestem z angielskiego ktora opcja mowi o wylaczonym cd-romie

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

zalezy jaki masz bios

 

u mnie jest to ta opcja, zaznaczona tytaj na czerwono (link) , jak w nią wejdziesz to tam masz porty wszystki w kompie i bedzie pewnie dysk i powinna byc na którymś porcie CD/DVD

 

http://rntmns.com/wp-content/uploads/2009/10/Bios1.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.