x-kom hosting

Nowa Opcja W Riviatunner

Madern
utworzono
utworzono

Do czego służy nowa opcja w Rivi ?

Screen:

beztytuuzf5.th.jpg

Dziadi
komentarz
komentarz

widze ze nikt nie zlitował się nad twoją nie wiedza no cuz odpowiem , widze ze masz nowoczescniejzsa karte graficzna bo to nie jest jakas dodatkowa opcja tylko czestotlisosc jednostek Shader im wiecej tym lepiej

Madern
komentarz
komentarz

Mam nvidie 8600GT, a jak sie to podkręca to tak samo jak inne ustawienia ? W sensie małymi kroczkami ?

Sonido
komentarz
komentarz

Nie, od razu o 100% :P toż proste, że małymi ;) najlepiej co 5MHz, zebyś wiedział jaka wartość jest dobra i stabilna, gdzie nie widać żadnych artów. Poza tym łatwiej byłoby podkręcić ATItool'em tam samo Ci wyszukuje max memory i core, klikasz i lookasz na jakiej wartości Ci art wyskoczy i wyłączasz. Ja osobiście Rivy używam tylko do wczytania OC, tam masz ładnie podpisane profile.

Madern
komentarz
komentarz

A Ati TOOl napewno nadaje sie do nvidia geforce 8600GT ?

falcon1984
komentarz
komentarz
A Ati TOOl napewno nadaje sie do nvidia geforce 8600GT ?

Tak, on nadaje się nie tylko do kart ATI ale też do GF.

Madern
komentarz
komentarz

Czyli rozumiem, że kolega wyżej czyta wyniki z Ati Tool-a i wklepuje je do RT ?

Czy odrazu z ati t.

Sonido
komentarz
komentarz
Czyli rozumiem, że kolega wyżej czyta wyniki z Ati Tool-a i wklepuje je do RT ?

Czy odrazu z ati t.

Dokładnie ;)

Na mojej grafie takimi stabilnymi są 660/2070. I już szukac nie muszę ATITool'em tylko w razie potrzeby laduje Rivą i tyle.

Madern
komentarz
komentarz

A mi podczas szukania sie zawiesił i mimo tego, że były artefakty to ciągnął suwak dalej. Skonczyło sie blue screenem. Czy czasami tak się dzieje ? Czy to normalne ?

Sonido
komentarz
komentarz

hehe dlatego jak sie pojawia to pauzujesz i zapisujesz o pare MHz niższe, wtedy kiedy chodzil stabilnie bez zadnych artow. Sam CI maxymalnego rdzenia i pamieci nie wyszuka;) aż tak dobrze nie ma

Madern
komentarz
komentarz

Aha. Dzięki. Meri krismes B)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.