x-kom hosting

Co I Jak?

Dejvid
utworzono
utworzono

Witam

Właśnie zamówiłem kilka części na APOLLO.PL

Są one następujące

ASUS M2N

GeForce 8600TG Palit 512mb

2x1GB RAM Patrion 800 LLK CL4

Amacrox Warrior 400W

I moje pytanie to co mam poustawiać w biosie, aby wszystko chodziła jak należy?

No i trochę nie typowe pytanko Przez jaki miej więcej czas dochodzą produkty zamówione na apollo jak wszystkie mają na magazynach??Mogę liczyć do soboty?

Z góry thx za odpowiedzi: :)

Pozdrawiam :rolleyes: nio i będę dawał plusiki :):)

falcon1984
komentarz
komentarz

W zasadzie wystarczy ustawić dla tego zestawu kolejność bootowania i timingi dla pamięci 4-4-4-12 2T oraz 2.1V dla pamięci.

Komputer gdy wszystko jest dostępny powinien przyjść do tygodnia, ale teraz przed świętami to tam mają urwanie głowy, więc licz się z tym że tak szybko to może nie pójść.

Sonido
komentarz
komentarz

W zasadzie wystarczy ustawić dla tego zestawu kolejność bootowania i timingi dla pamięci 4-4-4-12 2T oraz 2.1V dla pamięci.Komputer gdy wszystko jest dostępny powinien przyjść do tygodnia, ale teraz przed świętami to tam mają urwanie głowy, więc licz się z tym że tak szybko to może nie pójść.
2.1V dla pamięci? Ja mam pokazane w Everest, ze mam 2.2V :| I nic w BIOSie z napiec nie zmienialem. więc może zamienić na te 2.1? Czy 2.2 też może być?
Fallen
komentarz
komentarz

Nic im nie bedzie :P beda sie lepiej krecic chociaz heh :P u mnie na m2n nie moge dac wiecej niz 1.9v:/ lipa ładna

falcon1984
komentarz
komentarz
2.1V dla pamięci? Ja mam pokazane w Everest, ze mam 2.2V :| I nic w BIOSie z napiec nie zmienialem. więc może zamienić na te 2.1? Czy 2.2 też może być?

dla Patriotów zalecane jest napięcie 2.1-2.2V. Może zostać tak jak masz.

Dejvid
komentarz
komentarz

Oha ok to jak sprzęt dojdzie to wam powiem.I powiedzcie do jakiej zakładki mam wejść w biosie itp aby to ustawić itp. bo naprawdę się nie znam, a szczególnie angola :(Chmnn mam takie cóś w nr zamówienia Uwagi do stanu zamówienia:brak grafiki - dostępna ostatnia sztuka uszkodzona; PROSIMY O WYBÓR INNEJ SPOŚRÓD AKTUALNIE DOSTĘPNYCH NA STANIE MAGAZYNOWYM W KRAKOWIECzyli co?Złożyłem zamówienie(na apollo) na GeForce 8600GT Palit 512mb.Nie mam pojęcia co zrobić!!Zależy mi aby była od Palita!!A i nie wiem co zrobić, bo chcę uniknąć, że przyjdą 2 karty.A ino może to przedłużyć wysyłke?Powiedzcie co byście zrobili bo ja już mam łeb zielony.

falcon1984
komentarz
komentarz

A nie mógłbyś dołożyć do Radeona X1950PRO 256MB ?

Dejvid
komentarz
komentarz

No właśnie nie.Miałem 8500gt zresztą brać ale nie biorę bo to nie najleprza grafa ponoć.Wieć co?To wezmę kartę graficzną gdzie indziej kupię i jak będę potrzebował pomocy to do was napisze.

falcon1984
komentarz
komentarz

Kup Palita na allegro i sobie ją tylko do nowego kompa włożysz... :)

Dejvid
komentarz
komentarz

A ino czemu tylko do nowego kompa?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.