x-kom hosting

Problem Z Instal Kamery - Prośba O Pomoc

honda1000rr
utworzono
utworzono

mam do Was pytanie... choć może już ktoś, gdzieś poruszał ten temat

Zakupiłem kamerkę internetową i niestety zanim zainstalowałem program z płytki podłączyłem kamerę

(wg instrukcji była odwrotna kolejność) :(

teraz jakiś error wyskakuje

co robić??? proszę o pomoc - bo znowu coś zepsuję :-)

pisałem już na innym forum ale nikt nie odpowiedział - liczę, że tutaj uda się uzyskać odpowiedź przeglądając

wiele profesjonalnych wypowiedzi

p.s. Logitech QuickCam Communicate STX, XP

zigi123
komentarz
komentarz

Czyli zainstaluj w poprawnej kolejnosci i powinno dzialac i wejdz jezcze w panel sterowania wejdz w system urzadzenia i znj\ajdz tam swoja kamerke kliknij na nia 2 razy daj na gorze ikonke sterowniki i tam bedzie nizej takie cos jak hyba aktualizuj sterownik daj to i daj oki i potem oki i on se znajdzi sterownik tylko do kamery a potem to zrob juz wszystko wg instrukcjii

honda1000rr
komentarz
komentarz

dzięki za podpowiedź

jednak gdy staram się ponownie zainstalować wszystko poprawnie staje się to niemożliwe.

Wkładam płytkę instalacyjną i po chwili próbując ją uruchomić pojawia się komunikat

komunikat.jpg

post-14395-1198252278_thumb.jpg

zigi123
komentarz
komentarz

oki najpierw wszystko odinstaluj wszystkie foldery i odlacz kamerke potem wlacz ja ponowni i czekaj az system wurzuci ze windows znalazl nowy sprzet... i zacznie sie szukanie sterow wiec wtedy wloz plytke i daj oki czy tam dalej nie pamietam i on sabie podpasuje sterowniki do twojej kamerki i to powinno byc oki jezeli nie zrozumiales to napisz na gg ja ci to araz krok po kroku bedziemy robic

honda1000rr
komentarz
komentarz

niestety żaden ze sposobów nie pomaga

Miał ktoś może podobny przypadek i wiem jak można to rozwiązać????

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.