x-kom hosting

Kreator-Online Ktoś słyszał?

retkam
utworzono
utworzono

Hej, mam pytanie, czy ktoś na forum słyszał o tym serwisie oferującym tworzenie stron www? Nie jestem zbyt obeznany z tematem, a zależy mi na porządnym kreatorze i w dość przystępnej cenie, ten serwis to pierwsze co znalazłem, ale może są inne lepsze strony, proszę pomóżcie coś wybrać.

Hans88
komentarz
komentarz

Korzystam z tego kreatora i jest ok. Jest prosty w obsłudze i co najważniejsze stronka się kręci;)

  • 3 tygodnie później...
Medok
komentarz
komentarz
Polecam otoKreator  http://www.otokreator.info - oferowany razem z hostingiem (wychodzi ok. 8 zł/miesiąc).
Narzędzie bardzo intuicyjne i daje naprawdę fajne efekty. Na stronie można wypróbować w pełni funkcjonalne demo i sprawdzić jak działa.
Poza tym są tam filmy i porady jak rozpocząć pracę albo stworzyć niektóre elementy na stronie.
kezar
komentarz
komentarz

Nie polecam takich kreatorów, które zabijają tworzenie stron.

Taki pomysł stworzyli bardzo leniwi Amerykanie.

 

Oczywiście dzięki kreatorowi stworzysz stronę i możesz ją ładnie pogrupować, ale masz bardzo ograniczone pole manewru, które nawet nie wiesz, jakie jest ogromne.

rokko
komentarz
komentarz

 

Nie polecam takich kreatorów, które zabijają tworzenie stron.

 

Każdy kto prowadzi "tworzenie stron www" będzie odradzał kreatory.

 

Ja jestem bezstronny i odpowiem tak - kreatory są bardzo dobre dla osób, które chcą szybko i bez znajomości programowania stworzyć swoją włąsną stronę WWW. Szczególnie jest to istotne na początku, gdzie użytkownik ma duże obawy przed stawianiem pierwszej www. Tutaj wkraczają kreatory, różnego typu, dzięki którym można zaistnieć w necie. Później jak człowiek już zdobędzie większą wiedzę może zabrać się za strony na CMS np. Wordpress, Drupal, Joomla.

  • 3 tygodnie później...
leggo
komentarz
komentarz

Każdy kto prowadzi "tworzenie stron www" będzie odradzał kreatory.

Ponieważ wie jak kreatory działają, ile problemów potrafią sprawiać przy modyfikacjach/rozbudowie/przenoszeniu i jak przyjemnie korzysta się ze stron na których ktoś prymitywnymi sposobami poprawiał kod wygenerowany przez kreator. :)

  • 4 tygodnie później...
kezar
komentarz
komentarz

Również nie polecam takich kreatorów. Tak jak ktoś wyżej napisał, kreatory zabijają samą strukturę tworzenia stron. Dodatkowo kreatory mają wiele ograniczeń, natomiast przy normalnym tworzeniu stron, każdy webmaster posiada nieograniczone pole manewru

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jeśli on chce być webmasterem to kreator pozwoli mu w szybki sposób osiągnąć ładny wizualnie efekt. To jest ważniejsze dla początkującego niż, tygonie ciężkiej-demotywującej nauki programowania.

 

Jeśli on chce tylko stworzyć prosty projekt, mający być tylko prostą formą zaistnienia w necie, zaimponowanie zanjomym, czy coś takiego, to tym bardziej kreator wydaje sie lepszym rozwiązaniem od nauki programowania.

 

A jeśli chce pójść dalej w kierunku webmasterki, to niech idzie w kierunku CMSów, jak mądrze wspomniał rokko. Ponieważ osiągnie dzięki kilku kliknięciom wysokiej jakości stronę, która na pewno łatwiej podda się aktualizacji, wpisywania zawartości dzięki wbudowanemu panelu administacyjnemu niż te własne projekty.

 

Nauka programowania to nie jest łatw, czy przyjemna rzecz, a celem jej jest tworzenie projektów. Na co więc ma się uczyć programowania, jeśli piękne projekty sa już gotowe do zainstalowania (CMS) ?

  • 3 tygodnie później...
hosting www
komentarz
komentarz

Ponieważ wie jak kreatory działają, ile problemów potrafią sprawiać przy modyfikacjach/rozbudowie/przenoszeniu i jak przyjemnie korzysta się ze stron na których ktoś prymitywnymi sposobami poprawiał kod wygenerowany przez kreator. :)

 

Sprawdzałeś kod wynikowy nowoczesnych kreatorów ?

Biją na głowę klepaniny koderów, którzy "stawiają stronki www".

 

Podzielam zdania MasterYoghurt i rokko, w końcu przecież "śpiewać każdy może".

Tylko kto chce potem otworzyć szeroko okno i dać usłyszeć światu swój "śpiewacki styl", lepiej by mu płytę nagrało profesjonalne studio ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.