x-kom hosting

Win 8.1: critical_structure_corruption

popatryk
utworzono
utworzono

Cześć, od kilku dni mam nowy komputer i system windows 8.1. Wczoraj jednak wieczorem zaczął on mi się restartować co kilkanaście minut. Pojawia się niebieski ekran ze smutną minką i napisem: 

"Komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie. Trwa zbieranie informacji o błędzie. Po zakończeniu tego procesu komputer zostanie automatycznie uruchomiony ponownie. 
Aby dowiedzieć się więcej można później wyszukać w trybie online ten błąd: CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION" 

Niestety nie znam angielskiego, a na polskich forach nic o tym nie ma. Proszę o pomoc. Powiedzcie, co mam uruchomić, czego screen wam jest potrzebny, by mi pomóc.

Intel Pentium G3220 LGA1150 BOX 
I-Box NET 715 
OCZ CoreXStream 500W 
Asrock H81M Intel H81 LGA1150 BOX 
TP-LINK TL-WN781ND (Wi-Fi) 
Asus nagrywarka DVD DRW-24F1ST czarny OEM 
Seagate Barracuda 1TB SATA3 (ST1000DM003) 
Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 

Załączam wszystko, co może się przydać (w tym pliki z folderu Minidump)

Bardzo proszę o pomoc!!

popatryk
komentarz
komentarz

średnio dzisiaj 32 stopnie


Co do hotfixa, to chyba powinienem mieć HAXM? A nie mogę tego nigdzie znaleźć na komputerze

Ogólnie dzięki za odpowiedź i wciąż proszę o pomoc


Co do hotfixa, to chyba powinienem mieć HAXM? A nie mogę tego nigdzie znaleźć na komputerze

Ogólnie dzięki za odpowiedź i wciąż proszę o pomoc

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

popatryk
komentarz
komentarz

Wrzuciłem, w pierwszym poście masz md.zip 


I co? No bardzo proszę o pomoc, komputer wciąż się restartuje. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.