x-kom hosting

Edytor filmów

Wojtascythe
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej! Witajcie, chciałem prosić Was o radę.

Prowadzę kanał na Yt  z Zagrajmy w i ostatnio postanowiłem urozmajcić mój kanał o coś w rodzaju teledysków z gier. Montuję sceny z gier z podkładem muzycznym. Do tej pory montowałem filmy w Movie Makerze, ale mam ciągle problemy z tym programem. Ograniczone możliwości i ciągłe zawieszki doprowadzają mnie do szału. Dlatego chciałem znaleźć inny program do edycji i montowania filmów. Może być płatny, jeśli to oznacza lepszą jakość. Szukam czegoś przystępnego dla amatora, ale na pewno lepszego niż movie maker. Chciałbym by miało jakąś przyzwoitą gamę efektów wizualnych i specjalnych, można było dodawać na tło muzykę, przycinać i zmieniać tempo poszczególnych scen. Potrzebuję też możliwości zapisu pliku wyjściowego w formacie mp4 (H.264 na youtube) w jakości conajmniej 720p. Sceny z gier nagrywam Mirillis Action w formacie AVI.Słyszałem, że różne programy odczytują różne dłufości filmów (np. niektóre programy nie odczytają sceny trwającej poniżej sekundy). Chciałbym, żeby ten program był w stanie odczytać scenę poniżej sekundy.

Wiem, że walnąłem tu całą serię wymagań, ale szukam odpowiedniej, fachowej pomocy i rady.

Z góry dziękuję za pomoc.

ProChannel
komentarz
komentarz

Dołączam się do prośby.

Potrzebny mi edytor gdzie będę mógł pociąć i zapisać filmy/audio na sceny. Główny format to mp4. 

Wojtascythe
komentarz
komentarz

He, kolego, obawiam się, że jesteśmy skazani na siebie ;) Gdy bezowocnie czekałem na odpowiedź na tym forum, udało mi się wygrzebać te cztery programy:

http://www.pcformat.pl/Domowe-studio-montazu-filmow,a,869,strona,3

Przy czym ten pierwszy z listy ma dużo krytyki za obciążanie systemu. Obawiam się, ze to wszystko na co możemy liczyć :/

  • 1 miesiąc później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.