x-kom hosting

tAblet do 600zl gry filmy przegladanie internetu.

VibeR
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. szukam tabletu czy tableta dla siebie. myślę sobie że fajnie obejrzeć jakiś film przed snem lub pograć w czasie siedzenia na kiblu xd . jest świeżo po świętach więc myślę że mogę sobie pozwolic na taki wydatek. postanowiłem przeznaczyć 600zl. Przeglądalem wcześniejsze wątki na ten temat i moja propozycja jest dell venuo 7. waszym zdaniem jest to dobry wybór czy jest jednak jakiś lepszy czy z lepszą bateria? i czy Dlugo bateria w nim będzie trzymać przy ciągłym używaniu ? co do stanu wolałbym nowy. nie ufam uzywka. :)

pozdrawiam i najlepszego w Nowym Roku. :)

Youki
komentarz
komentarz

Jaka przekątna ekranu CIę interesuję ?

VibeR
komentarz
komentarz

jak największą ale bardziej zależy mi na wydajności. może być 7 chociaż na większą bym się nie obraził :)

Youki
komentarz
komentarz

Planujesz grać w jakieś wydajne gierki 3D czy w to co pozwoli sprzęt tylo ? 

VibeR
komentarz
komentarz

raczej w to co pozwoli. 600zl na tablet to nie jest jakąś wielka suma żeby jakąś super gra mi poszła.

Twisst
komentarz
komentarz

hmm... ten Dell to może być dosyć dobry pomysł.

Moje propozycje:

Jak byś miał troszkę więcej pieniędzy to warto kupić tablet Kruger&Matz 1060G.

Fajny tablet z 3G, dwurdzeniowym procesorem 1.6 GHz, ekran IPS 10,1" i rozdzielczość 1280x800.

Ładny i dobrze wykonany.

W tej cenie trudno znaleźć dobry tablet z ekranem HD. Musisz mieć na uwadze to, że producenci często do swoich urządzeń z niższej pułki cenowej wkładają dobre procesory, dużo pamięci wbudowanej, RAM'u a tak naprawdę jest to ekran super słabej jakości, obudowa z chińskiego plastiku, szkło na wyświetlaczu z jakiegoś ni to plastik ni to szkło nie wiadomo co to, które bardzo szybko się rysuje. Oczywiście Samsung, Sony, Kruger&Matz to firmy w których takie rzeczy to rzadkość. Pozdrawiam

 
VibeR
komentarz
komentarz (edytowane)

youki ta aukcją jest skończona a po przeglądaniu cena wynosi ponad 800zl.

twisst trochę więcej to znaczy ile? nie mogę znaleść bo na razie na telefonie jestem.

 

@850 zl to zdecydowanie za duzo. wolalbym nie przekraczac 600 zl. Chyba ze na prawde by sie oplacalo te 50 zl doloozyc

Twisst
komentarz
komentarz

Ta wersja, którą podałem kosztuje ok 800 zł i jest z 3G, jeżeli nie jest Ci przydatne to można kupić taką samą bez wbudowanego modemu za ok 650 zł. Nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Warto dołożyć te 50 zł, bo od tego Dell'a masz większy ekran, lepszy procesor i układ graficzny, ekran IPS i dużo różnych wejść. Co będę się rozdrabniał, sam poczytaj.

Link - http://www.krugermatz.com/tablety/km1060/  (na tej stronie kosztuje 699 zł, ale jest to strona producenta i tam zawsze jest drogo)

VibeR
komentarz
komentarz

widze ze ma android 4.1 a reszta ma 4.2. czy jest jakas roznica?

Twisst
komentarz
komentarz

Z tym Androidem to jakieś małe różnice, nawet czasami zauważalne dla użytkownika. Wyjątkiem jest 4.3 i 4.4.  Tak naprawdę to znaczenia ma "cyferka" z przodu. (3,4,2 itp.).

VibeR
komentarz
komentarz (edytowane)

no To rzeczywiście ciekawa propozycja. poczytam sobie jeszcze na jego temat recenzje itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.