x-kom hosting

Sterowniki karty sieciowej do ASUS'a X53S. !

Barmanos
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio formatowałem laptopa, wszystko okej, tylko nie działa internet. Pisze, że nie można odnaleźć sterowników, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć na internecie. Jest do ASUS X53S.

 

 Z góry dziękuję. ! 

Barmanos
komentarz
komentarz

I co mam pobrać z tej strony ? To wszystko ? 

davidoff90
komentarz
komentarz

wybierz system jaki posiadasz i LAN

  • Dobra wypowiedź 1
Barmanos
komentarz
komentarz

Nadal nie działa. ;/ Czekam dalej.

davidoff90
komentarz
komentarz

ale to nie działa Ci po Wifi czy na kablu ?

Barmanos
komentarz
komentarz

Wifi, nie mam podłączonego laptopa do modemu przez kabel. :) 

Buła95
komentarz
komentarz

Trudna sprawa :/ 

davidoff90
komentarz
komentarz

No to musisz sciagnac  Wireless . Wejdź w właściwości ( prawym klawiszem na mój komputer)-> Meneger Urządzeń -> prawym klawiszem myszy na urządzenie które jest z wykszyknikiem na zółto i zakładka szczegóły . Wyciszkasz właściwości sprzętu i wybierz tam identyfikator sprzętu i to co tam się wyświetli wklej tutaj :)

davidoff90
komentarz
komentarz

Atheros AR8151 , czyli pobierz ten pierwszy sterownik z zakładki wireles

Barmanos
komentarz
komentarz

Problem wydawałby się rozwiązany.. ale.. to chyba nie to. ;/ Sterownik się zainstalował, wszystko niby okej, ale to chyba jest problem z wi-fi nadal. ;/ W ogóle nie wyszukuję modemu, jest tylko jakieś połączenie szerokopasmowe, a przy wyszukiwaniu problemu wyskakuję, abym podłączył kabel do modemu... ;/ 

Co mam zrobić ? 


NIkt nie ma żadnego pomysły ? :/ 


??

davidoff90
komentarz
komentarz

Zrób screeny i wklej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.