x-kom hosting

Sylwestrowy zegar na telebimie . POMOC !

rabarbar1337
utworzono
utworzono

Witam, mam pewien problem. Mój tata organizuje dość dużą imprezę w sylwester, na której będzie telebim. Na telebimie ma być wyświetlony zegar, który będzie po prostu działał według obecnego czasu lub który będzie dodatkowo odliczać czas do nowego roku. Czy moglibyście zalinkować jakieś zegary, które będą się nadawały do odtworzenia na takim telebimie ? Mam też pytanie czy będzie to przyzwoicie wyglądać jak na telebimie użyje się zegara w rozdzielczości np. 800x800 ? Rok temu tata użył zegaru, który "jakoś" spełniał swoje zadanie, był w formacie SWF, ale teraz przydałoby się coś nowego. 

Będę OGROMNIE wdzięczny za pomoc !

 

Nie wiem zbytnio gdzie umieścić ten temat, mam nadzieję, że to miejsce się do niego nadaje, w innym przypadku nie mam nic przeciwko przeniesieniu lub usunięciu go :)

JaniXX127
komentarz
komentarz

Może skorzystaj z wygaszacza windowsowego.

 

Screeny:

[attachment=28460:godzina.png]

[attachment=28459:godzina 1.png]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.