x-kom hosting

Tablet z 3G i ekranem IPS (+/- ~800zł)

Stoppie17
utworzono
utworzono

Poszukuje tabletu do przeglądania internetu, oglądania filmów itp., grał raczej nie będę , a jeśli już to na pewno w nic wymagającego. Gdybyście mogli mi coś poradzić, byłbym wdzięczny. 

Youki
komentarz
komentarz

Jaka przekątna ekranu Cię interesuję ?

Stoppie17
komentarz
komentarz

Jaka przekątna ekranu Cię interesuję ?

 

7-8 cali myślę ,że wystarczy :)

michael26
komentarz
komentarz

ja polecam GoClever Aries 785 - miałem okazje użytkować 2 tygodnie i bardzo polecam :)

pogba
komentarz
komentarz

samsung tab 3 i wszystko śmiga - polecam

michael26
komentarz
komentarz (edytowane)

samsunga tab 3 z 3g 8 cali w tej cenie nie kupi ;)

Twisst
komentarz
komentarz

Czy ten tablet musi mieć ekran w technologi IPS? Co Cię kieruje do kupna tableta z tym ekranem ?

  • 2 tygodnie później...
Agito.pl
komentarz
komentarz

Polecamy Ci tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. Posiada on matrycę ISP, 10 cali, czyli troszkę więcej niż wymagasz, moduł 3G, WiFi oraz dwie kamerki, które umożliwiają robienie zdjęć. Wyposażony jest w system Android Jelly Bean. Tablet prezentuje się bardzo ładnie, ma nowoczesny, atrakcyjny design. 

Dodatkowo, przy zamówieniach powyżej 149 zł, złożonych do czwartku przesyłka jest gratis.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.