x-kom hosting

"Aplikacja lub biblioteka dll wininet.dll nie jest poprawnym obrazem systemu WINDOWS NT

Perez111
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem taki jak w temacie, czytałem i jest to prawdopodbnie jakiś wirus. Problem pojawia się podczas uruchamiania komputera, pojawia się komunikat po kliknięciu "OK"-żaden plik na pulpicie się nie pojawia.

Prosiłbym o szybką pomoc. 

Perez111
komentarz
komentarz

[quote name="Natsuki Kuga" post="1912642" timestamp="1388266345"]

Zapoznaj się z tematem: [url="http://www.forumpc.pl/topic/277786-nieingerencyjne-narz%C4%99dzia-do-tworzenia-log%C3%B3w-systemowych/"]http://www.forumpc.pl/topic/277786-nieingerencyjne-narz%C4%99dzia-do-tworzenia-log%C3%B3w-systemowych/[/url] i pokaż zestaw logów z OTL i Gmer.[/quote]
a jak wykonać skan bez uruchomionego pulpitu? Po załadowaniu windowsa pojawia się tylko tapeta i nic więcej...


odświeżam


odświeżam

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Po uruchomieniu systemu naciśnij [b]Logo Windows + R[/b] i wpisz [b]explorer.exe[/b]. Jeśli to nie poskutkuje, spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym.

Perez111
komentarz
komentarz (edytowane)

jak wlaczam tryb awaryjny to tylko miga kreseczka naczarnym tle ;[ poradziktos jesczecos na szybko o potrzebuje pc do pracy...\\po odczekaniu sie zaladowal\\ problem rowniez wystepuje w trybie awaryjnym ;[

odświeżam


odświeżam

Edytowane przez Natsuki Kuga
  • 5 tygodni później...
Perez111
komentarz
komentarz

istnieje może jakiś tutorial prostszy do windowsa XP? Bo w tym ciężko się połapać :(


dobra, komputer wygląda na naprawiony, wrzuciłem płytę xp i uruchomił się pulpit ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.