x-kom hosting

Naped nie domyka sie

jan111
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam taki problem z CD Romem. Włozylem płytkie po raz drugi czy trzeci raz ta samą i nagle stacja nie chce sie zamknac. Uzyłem troszke siły ( wiecej nic trzeba normalnie) i wkancu sie zamkneła ale nie chciałą sie juz wysunąc. Zresetowałem komputer który zatrzymał sie na ekrania wylogowywania i zmuszony byłem zresetowac komputer. Stecje udało mi sie wysunac i szybko zabrac płytkie bo po chwili sama sie zamknela i od tego momentu juz sie nie wysuwa. Udało mi sie drucikiem ale to tez tylko wsysunac to dalej nic nie działa. A jak włączam mój komputer i dysk E to komputer sie zawiesza. Co mam zrobic ?

 

Drucikiem wusunałem i wsadziłem płytke i i jakoś zamknąłem i odczytało, wysunąłem ja normalnie guziczkiem ale juz wsunąc sie jej nie dało czasami sie sama wsunie ale to po jakis 10 min. I potem od nowa wysuwa sie odrazu a wsuwa sie 10 min.

Sadysta
komentarz
komentarz

Podaj specyfikacje swojego kompa (zasilacz - marka i moc, płytę główną itp).

jan111
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj specyfikacje swojego kompa (zasilacz - marka i moc, płytę główną itp).

Dobra juz rozwiazany był chyba jakis problem z zazilaniem. Wyłaczylem i podalaczylem i wszytko ok jak narazie.

Sadysta
komentarz
komentarz

Jeśli zasilacz jest no-name lub z czarnej listy to może popalić Ci sprzęt itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.