x-kom hosting

Bluescreen podczas instalacji sterowników do grafiki HD3870

HackShoot
utworzono
utworzono

Witam,otóż mam problem , gdy instaluje streowniki do karty graficznej Radeon HD3870 to mi wywala bluescreena i resetuje się komputer.

Oto sprzet:

Płyta główna : P5N-E SLI

Procesor:Dual Core Intel Pentium E2180 2Ghz

Ramy:Kingston 2x512mb dual chanel

Zasilacz: Feel 350W(wątpie żeby to była wina zasilacza bo podstawiałem mocniejszy zasilacz Hipro 450w i było to samo,ale gdy podłaczyłem grafike Saphire HD7750 to wszystko było dobrze nawet stery zainstalowały się)

Wcześniej grafika dzialała na tej płycie tylko pod innym procesorem.

P.S. Komputer dla znajomego

Dodaje zdjęcie ktore udało mi się zrobić z tego bluescreena i plik minidumpa

[attachment=28283:Zdjęcie6103.jpg]

Miniduump http://www33.zippyshare.com/v/66153246/file.html

Proszę tylko nie patrzeć na datę bluescreena poniewaz na komputerze była nie prawidłowa data. ;E

Proszę o szybką pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

Próbowałeś na starszych sterownikach ?

HackShoot
komentarz
komentarz (edytowane)

tak niestety to samo

 

/przed chwilą wyczytałem w necie że może to być wina ramów ,sprobuje później wymienić ramy i napisze czy będzie ok

Youki
komentarz
komentarz

Jaki masz zainstalowany syste tak w ogóle ?

HackShoot
komentarz
komentarz

Vista Home Premium 32-bit


zamiana ramów nic nie pomogła
probowałem zainstalowac stery do grafiki na komputerze ktory jest u mnie w sygnaturce i tez wywala bluescreena.Inny znajomy od ktorego kupiłem ta grafike twierdzi ze ona jest pradozerna i gdy instalowal on u siebie tą grafike przy zasilaczu Chieftec 550w to było wszystko ok. Czy ona naprawdę jest prądożerna?
Youki
komentarz
komentarz

Karta ma już swole lata, jednak sprawa leży bardziej w sterownikach.

HackShoot
komentarz
komentarz

bede jeszcze próbowac z roznymi sterownikami

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.