x-kom hosting

Tablet do 600zł

JaniXX127
utworzono
utworzono

Witam. Planuję po świętach kupno tabletu. Mam do wydania 600zł. Jaki w tej cenie możecie polecić? Mi spodobał się Asus Memopad HD7. Czy będzie on dobrym wyborem? Fajnie trzyma w nim bateria i wydajność z tego co wyczytałem też jest ok.

Pasjonat_
komentarz
komentarz

W tym przedziale cenowym jedyną alternatywą dla asusa jest Dell. Ma lepszą baterie asus ma 3950, dell 4100 mAh. Minusem dela są gorsze parametry aparatów, jednak jeżeli to nie jest dla Ciebie ważne byłbym za Dellem

  • Dobra wypowiedź 1
JaniXX127
komentarz
komentarz

Zastanawiałem się też nad tym Dellem ale przy grach wytrzymuje tylko 2h przy optymalnej jasności ekranu.

Pasjonat_
komentarz
komentarz

a sądzisz że asus wytrzyma dłużej ? szczerze wątpie, parametry są bardzo porównywalne oprócz aparatów, pozatym w linku który Ci wysłałem mesz gratis etui i 8 gb karte
Zrobisz jak uważasz

  • Dobra wypowiedź 1
JaniXX127
komentarz
komentarz

Ciekawy ten Dell ale właśnie nie wiem jak z baterią i kompatybilnością Atoma z aplikacjami z google play. Wyniki baterii nie wypadają najlepiej w teście http://www.tablettest.pl/recenzja/recenzja-tabletu-dell-venue-7/strona/3


Raczej wezme Della, jak bateria w grach podobnie jak w asusie trzyma, a jest wydajniejszy. Najwyżej kupię ładowarkę przenośną.
Pasjonat_
komentarz
komentarz

Będziesz zadowolony z della

  • Dobra wypowiedź 1
JaniXX127
komentarz
komentarz

W takim razie biorę Della. Też dobrze bo jest dostępny w sklepie w mojej miejscowości i będę miał jeszcze przed nowym rokiem.

JaniXX127
komentarz
komentarz

Może wziąć Nexusa z tej aukcji http://allegro.pl/hit-asus-nexus-7-nvidia-4x1-20ghz-1gb-16gb-gps-bt-i3793672396.html?


Dobra, dzięki za pomoc. Kupiłem della i jak na razie działa super. Nie łapie zwiech i działa bardzo płynnie. Trochę mało nasycony ekran ale mi to nie przeszkadza.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja korzystam z Navroada Nexo 7 3G. Od razu powiem, że nie gram w żadne gry, a sluzy on wyłącznie do Internetu. Z baterią to bym powiedział, że klasa średnia, ale funkcjonalnie nie narzekam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.