x-kom hosting

Problem blue screen

Przemek1910
utworzono
utworzono

Witam i proszę o pomoc bo komputer jest mi bardzo potrzebny a mam z nim ostatnio sporo problemów. Podczas pracy (przeglądania internetu nawet przy jednej dwoch zakladkach) wyskakuje mi niejaki blue screen. Oto komunikat który dostaje po restarcie komputera.

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
 
Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode: 50
  BCP1: D7130282
  BCP2: 00000008
  BCP3: D7130282
  BCP4: 00000002
  OS Version: 6_0_6002
  Service Pack: 2_0
  Product: 768_1
 
Pliki pomagające opisać problem:
  C:\Windows\Minidump\Mini122013-12.dmp
  C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\WER-37814-0.sysdata.xml
  C:\Users\Admin\AppData\Local\Temp\WERB9CC.tmp.version.txt
 
Dodam że wszystko tak naprawdę zaczęło się od wymiany płyty głównej. Wcześniej na starej zainstalowany był windows 7 64bit i wszytsko ładnie śmigało.
Oto konfiguracja mojego komputera

Procesor AMD athlon 64x2 Dual Core Procesor 6000+

4GB GoodRam DDR2

Gragika Geoforce 450Gts 

Płyta główna ASRock N68C-GS FX

Zasilacz 550W

 Dzisiaj reinstalowalem system doinstalowalem service packa 1 a potem 2 ale niestety nic to nie dało. Nie wiem czy być może to jest wina systemu że mam zainstalowany 32bitowy? Prosze o jakieś porady i z góry wielkie dzięki. Jeżeli coś jest potrzebne jeszcze bede starał się w stanie możliwie szybko dopisywac jakieś potrzebne Wam info :)

Youki
komentarz
komentarz

Zasilacz 550v

Pomijając już błąd to podaj jego marke.

 

Spakuj pliki z folderu minidump i wrzuć na jakiś upload. 

Przemek1910
komentarz
komentarz

Nie jestem w stanie spakować tego folderu mindump... wyskakuje cos takiego jak odmowa dostępu co z tym faktem zrobic? Próbuje to zrobić winrarem.

Youki
komentarz
komentarz

To wrzuć tylko najnowszy plik.

Przemek1910
komentarz
komentarz (edytowane)

Udało mi sie w końcu spakować wszystkie pliki z folderu mindump. Oto link do niego http://przeklej.net/file_details/168704.html  Mam nadzieje że uda się coś z nich odczytać i pomożecie rozwiązać mi ten problem  :)

Przemek1910
komentarz
komentarz

Mialem napisać marke zasilacza wiec jest to  Chieftec 550w

Youki
komentarz
komentarz

Przez ten czas pojawiły się błędy ? 

Przemek1910
komentarz
komentarz

Rzadziej ale niestety tak. Sprawdzałem temperaturę podzespołów i wszystko jest w normie.

Youki
komentarz
komentarz

No wyślij najnowszy plik z Minidumpa to sprawdze. 

Przemek1910
komentarz
komentarz

To są trzy pliki z dzisiejszego dnia tylko. http://przeklej.net/file_details/169133.html

Youki
komentarz
komentarz

Używasz NOD'a ? 

Przemek1910
komentarz
komentarz

Nie. Używam ESET'a .

Youki
komentarz
komentarz

O to mi chodziło. Profilaktycznie odinstaluj dokładnie wyczyść rejestr oraz tzw resztki i zainstaluj na nowo, ewentualnie zainstaluj inny anywirus.

Przemek1910
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety zrobiłem to co poleciłeś zrobić i nic nie pomogło. Obecnie mam Nortona. Ale zauważyłem jedną prawidłowość, że blue screeny wyskakują tylko wtedy gdy komputer zaczyna głośniej pracować. Wczoraj miałem taką sytuacje że w odstępie 5 minut blue screen wyskoczył aż 3 razy i to właśnie na ''rozgrzanym kompie'' ,który pracował od 2 h. Jeżeli będę miał znów podobną sytuacje to podam Wam wtedy konkretne temperatury danych komponentów kompa. Niestety nie musiałem czekać zbyt długo na ponowne błędy.... celowo podgrzałem komputer włączając kilka zakładek puszczając skrót meczu itd. Oto dane dotyczące temperatury z programu hwmonitor http://przeklej.net/file_details/170369.html

Youki
komentarz
komentarz

Ale to jest pod obciążeniem czy w spoczynku ? 

Przemek1910
komentarz
komentarz

Dane są z momentu po restarcie kompa kiedy wyskoczył nieszczęsny bluesreen .

Youki
komentarz
komentarz

Wymień profilaktycznie pastę termoprzewodzącą na procesore. Sprawdz czy piny nie są wykrzywione.

 

Dokonaj atualizacji BIOS"u

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.