x-kom hosting

Problem: Kropki Na Ekranie

Siembi
utworzono
utworzono

Witam od nie dawna mam problem na Ekranie pokazuja mi sie takie kropki: http://img100.imageshack.us/img100/2800/asdsadxl8.jpg Nie wiem od czego to moze byc.Jak daje odswiez to rozmieszczenie kropek sie zmienia.Najgorzej jak ogladam jakis film, gram w cos albo jaka s reklama ruchoma na necie sie pojawi, wtedy tych kropek najwiecej...Jak mozecie to pomozcie :D

dar55
komentarz
komentarz

szkoda że nie białe , miałbyś nastrój świąteczny :D

a co do kropek masz kartę podkręconą ? , wcześniej było dobrze ? zmieniałeś stery ? czy ot tak sobie wyskoczyły ?

Siembi
komentarz
komentarz

Nie nic nie zmienialem, sterowniki juz aktualizowalem dawno i wszystko dobrze chodzilo...Ostatnio przeinstalowalem tez sterowniki i problem nie zniknal tak wiec to raczej nie problem sterow...Karte mam Nvidia GF 2 GTS wiec moze w niej problem tkwi.

snip91
komentarz
komentarz

To raczej nie wina monitora, o skoro kropki się przemieszczają, to nie ma uszkodzonych pixeli. Ja stawiałbym na kartę grafiki. Masz możliwość sprawdzenia jej na innym kompie ? Albo do swojego włóż inną jak masz taką możliwość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.