x-kom hosting

Tablet Do 500zł

drakiz10
utworzono
utworzono

Tak Jak w temacie poszukuje tableta do max 500zł ale mam pewne warunki aczkolwiek:

- Musi Mieć wejście na kartę SIM

- Najlepiej jak by posiadał w miarę dobry procesor i 1GB ram

- i ostatni to że musi być większy niż 8cali

 

Jeżeli da się znaleźć taki Tablet który sprosta moim oczekiwaniom to proszę o jakieś propozycję . Co do Firmy To ropatrzę każdą propozycje .

slivero
komentarz
komentarz

A nie lepiej wziąć tablet z Wi-Fi 7" lecz niszczący jeśli chodzi o moc obliczeniową inne tablety ?

 

Nexus 7 1 generacji . 

drakiz10
komentarz
komentarz (edytowane)

Z Tym że potrzebny mi jest w nim internet na wyjazdy. 

slivero
komentarz
komentarz

A posiadasz smartfon który potrafi udostępnić internet ?

drakiz10
komentarz
komentarz

Mam Nokie Lumię 520 czy ona ma taką funkcję ? 

drakiz10
komentarz
komentarz

oo dzięki wielkie i teraz co do tabletu to Co polecacie ? :)

slivero
komentarz
komentarz

No wtedy jak wspomniałem Nexus 7 z Wi-Fi .

  • 4 tygodnie później...
Agito.pl
komentarz
komentarz (edytowane)

W tym przedziale cenowy, który podałeś, polecamy zakup tabletu Adax Tab 7JC2 3G. Jest on niestety troszkę mniejszy niż chciałeś - ma 7 cali, ale za to posiada wbudowaną pamięć wewnętrzną 4GB i 512 RAM. Ma również wbudowane złącze micro USB 2.0, możliwość łączności WiFi, Bluetooth i 3G. Obsługuje dwie karty SIM. Ma zainstalowany system Android 4.0. Dodatkowo, przy zamówieniach złożonych do czwartku, powyżej 149 zł, przesyłka jest gratis.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.