x-kom hosting

[100 zł] Pad do komputera

Ceplusplus
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich. Już jakiś czas temu miałem w zamiarze kupić pada do komputera (z bratem postanowiliśmy na święta odpalić PESA). Zależy mi, żeby miał do całości analog, najlepiej, żeby był bezprzewodowy, ale prosiłbym też o propozycję z tradycyjnymi - z kablem. Patrzyłem ostatnio na allegro i jest na tyle duże zróżnicowane cenowe, że nie mam absolutnej pewności, czy nie kupię jakiejś podróbki. Proszę o pomoc :). Jeśli cena jest za niska - proszę mimo wszystko wysyłać droższe propozycje i jeszcze się zastanowię :). Pozdrawiam!

 

Ceplusplus
komentarz
komentarz

Odświeżam :)

Ceplusplus
komentarz
komentarz

Który z nich jest lepszy? Jeśli chodzi o ten drugi, to zaledwie używany był w cenie 100 zł (i w dobrym stanie). Zastanawiam się, czy nie zainwestować tego 140 z przesyłką i mieć tego z Xboxa :). Jak radzicie? Jest sens?

Youki
komentarz
komentarz

A kupujesz wersję przewodową czy bezprzewodową? 

Youki
komentarz
komentarz

Chyba Xbox, bo to zawsze nówka ze sklepu.

  • Dobra wypowiedź 1
Ceplusplus
komentarz
komentarz (edytowane)

Okej. A nie będzie problemów z kompatybilnością pod windę? Czytałem, że część padów jest pozbawiona specjalnych rzeczy, które umożliwiają grę pod windą.

VortaL
komentarz
komentarz

Nie powinno być, ja bym brał Rumble.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.