x-kom hosting

wstawienie tekstu pod blokiem

damianb369
utworzono
utworzono

chcę aby tekst który znajduje się obok bloku znajdował się pod nim. Nie mogę tutaj ustawić pozycjonowania, bo jest to generator i nie wiem nigdy ile będzie wyświetlanych takich pól a co za tym idzie nie jestem w stanie okreslić czy bedzie jedno w linijce czy dwie. .Jeżeli jest liczba pażysta to teks ustawia się pod nim. Jeżeli nie to ustawia się najczęściej z boku a chciałbym żeby bylo pod.

Z góry dziękuję za pomoc :-).

leggo
komentarz
komentarz

Nie podałeś kodu ale najprawdopodobniej wystarczy, że obiekt, w którym znajduje się tekst ("wyjazdy") będzie miał ustawiony parametr display na block.

display: block;
damianb369
komentarz
komentarz

Nie działa poniżej podaje kod:

 

for ($i = 0; $i < $iLiczba; $i++)
{
$row = mysql_fetch_array($wynik, MYSQL_ASSOC);

echo"
<div style=\"float: left; padding-top:40; padding-bottom:10; padding-left:80; padding-right:50\">

<div style=\"display:flex; padding-bottom:4;\">
<div style=\"width: 180; background-color:#66CCFF; word-wrap:break-word; color: #FFFFFF; font-size:17; line-height:1.7;\"> dsadsa </div>
<div style=\"width: 4\"> </div>
<div style=\"width: 180; background-color:#66CCFF; word-wrap:break-word; color: #FFFFFF; font-size:17; line-height:1.7;\"> sdadsa </div>
</div>

<div style=\"display:flex; padding-bottom:4;\">
<div style=\"width: 180; background-color:#00FF33; word-wrap:break-word; color: #FFFFFF; font-size:17; line-height:1.7;\"> dsadsa </div>
<div style=\"width: 4\"> </div>
<div style=\"width: 180; background-color:#00FF33; word-wrap:break-word; color: #FFFFFF; font-size:17; line-height:1.7;\"> sdads </div>
</div>

<div style=\"width: 364; background-color:#0099FF; word-wrap:break-word; color: #FFFFFF; font-size:17; line-height:1.7;\"> asdad </div>
</div>";
}?>
<div  style="vertical-aligin:bottom; width:1000 ;font-size:30; padding-left:80; color:#000000; padding-bottom:7; padding-top:10; display:block;">  <u> Wyjazd </u></div>

damianb369
komentarz
komentarz

już problem rozwiązany wstawiłem <div  style="float: left; width: 900"> Spotkania  </div> i przeskoczyło pod kolorowy blok do następnej linijki.

 

mam jeszcze jedno pytanie dlaczego przy ustawieniu float, dopiero teks przeskoczył pod tabelę czy nie powinien przeskoczyć kiedy jest wpisana szerokość elementu przecież nie powinien mieścić się wtedy w jednej lini z kolorowym blokiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.