x-kom hosting

Niedziałający Pixel

Repcak
utworzono
utworzono

No monitorze IIYAMY mam jeden niesprawny pixel. Kupiłem monitor w sklepie w Łodzi; na allegro na aukcjach pisze że jest gwarancja na 0 pixeli a w książce gwarancyjnej pisze że moga być 2 pixele niesprawne. Jeśli wymienią mi monitor jest szansa trafienia na sprawne wszystkie pixele? Czy warto kombinować, bo zawsze zgodnie z prawami konsumentów można produkt zwrócić w ciągu tygodnia od zakupu.//ort. + literówki//naekanaJest jeszcze taka sprawa, ów pixel jest małym punkcikiem w rozdzielczości 1680x1050, w takim razie nie powinien się "powiększyć" po zmianie rozdzielczości na 800x600?

Lipton
komentarz
komentarz

ja bym jednak oddał monitor na gwarancje. Jak jest gwarancja zero pikseli to koniec muszą Ci wymienić. Jak chcesz sam usuwać to weź ołówek dobrze naostrzony przytknij do monitor i potrzymaj troche oczywiscie przy na tym uszkodzonym pikselu. Jest duża możliwość ze naprawisz

rafidoc
komentarz
komentarz

W moim Samsungu pixel świecacy na niebiesko naprawił się sam po miesiącu użytkowania. Z tego co słyszałem matryca musi się wygrzać.

zeniTh
komentarz
komentarz

prawda, matryca musi się wygrzać ale bez żadnych problemów ( tj. spalonych czy półsprawnych pixli )

ja też bym się domagał, żeby mi wymienili

p.s. pixel Ci się nie może powiększyć po zmianie rozdzielczości ponieważ to jest pixel fizyczny a nie wizualny

Norma dzieli błędne piksele na poszczególne typy:

Typ 1 - całkowicie biały piksel,

Typ 2 - całkowicie czarny piksel,

Typ 3 - subpiksel (czerwony, zielony, lub niebieski).

Repcak
komentarz
komentarz

U mnie występuje całkowicie czarny pixel.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.