x-kom hosting

Na Odwrót W Klawiaturze

i_love_simson
utworzono
utworzono

Zaczne, od tego, że nie wiedziałem, gdzie zamieścić niniejszego posta, dlatego zamieściłem tu.

Chodzi, o to, że od początku roku w szkole pojawiły sie kompytery MAC OS . Zdążyłem sie do nich przyzwyczaić, ale brak jest zaawansowanych opcji... A najbardziej denerwuje mnie, że wciskając "alt" i "x" wychodzi nam "ż" natomiast dając "z" wychodzi "ź" :angry: . Niby nie wielkie utrudnienie, ale przy pisaniu czego kolwiek wdaje sie we znaki. Na komputerze głównym zaawansowanych ustawień jest nie wiele, na poszczególnych jednostkach jeszcze mniej. Może znacie jakieś obejście, jak to można zminić, czy wogóle można zmienić.

Może oprócz tego znacie jakieś tricki, porady na mac'a

z góry dzięx

Gość
komentarz
komentarz

To jest forum o linuxie...

//down

Tak, nabiłem posta i jestem hepi.

Zarov
komentarz
komentarz
To jest forum o linuxie...

I po to nabiles tego posta? Linux i Unix.

Jak w szkole to czemu nie zapytasz nauczyciela?

i_love_simson
komentarz
komentarz

ujełem, na początku że nie wiem gdzie zamieścić dlatego sądze, ze nie powinno być takich problemów.

Dlaczego nie zapytałem nauczyciela <mysli> może dlatego, że on wie mniej odemnie? Tak pewnie dlatego. :rolleyes:

Zarov
komentarz
komentarz

http://www.myapple.pl/index.php

Zapytaj tam, albo czekaj az tu Ci ktos odpowie, ale pewnie malo osob z tego forum ma Maca.

i_love_simson
komentarz
komentarz

dzięki, już problem rozwiązany

Zarov
komentarz
komentarz

To powiedz dla innych co zrobiles.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.