x-kom hosting

Baza danych, JĘZYK SQL, MYSQL

Piesnababy_217
utworzono
utworzono

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

w czwartek otrzymałem awans pracy. Od 2 stycznia muszę wykazać się znajomością baz danych, języka SQL(w szczególności MYSQL). 

Drodzy koledzy proszę napiszcie mi od czego mam zacząć ? 

Mam 3 tygodnie. Dla jednych to mało dla innych dużo ale muszę dać radę bo jest o co walczyć.

Sadysta
komentarz
komentarz

Ja jak się kiedyś uczyłem MYSQLa to korzystałem z video-kursów z YT - oglądałem a później próbowałem zrobić to samo co na filmiku.

Tam na filmikach jest wytłumaczone wszystko - z jakiego programu korzystać itp.  Jeśli miałeś już styczność z takimi językami jak PHP,HTML itp to ogarniesz podstawy SQLa w kilka dni bez problemu.

  • Dobra wypowiedź 1
Piesnababy_217
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź,

 

no właśnie znalazłem film na YT lecz nie nie wiem z jakiego klienta tekstowego osoba która te filmiki zrobiła korzystała. 

 

Oto link do filmiku http://www.youtube.com/watch?v=_UXYJcwvutY

 

Może ktoś wie z jakiego klienta tekstowego SQL korzysta osoba która zrobiła filmik ?

leggo
komentarz
komentarz

Komentarz autora pod filmem:

To standardowy klient MySQL dostępny w paczce z serwerem MySQL (ten oryginalny, domyślny).

  • Dobra wypowiedź 1
Piesnababy_217
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź ! 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.