x-kom hosting

Tablet(800PLN)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: koksik91 ,
koksik91
utworzono
utworzono

Witam.potrzebuje pomocy w doradzeniu Tabletu,poszukuję urządzenia do ogladania filmów,przegladania internetu i gier internetowych.cale jakie wchodza w gre to 7,8,10.z óry dziekuje za pomoc.

rbk
komentarz
komentarz

jeśli możesz to warto dopłacic do http://www.agito.pl/tablet-navroad-nexo-nova-4090-868734.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=868734

 

NEXO NOVA wyposażony jest w 10,1-calowy ekran Full HD o rozdzielczości 1920x1200 pikseli, zapewnia wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, sprawdza się także podczas surfowania w Internecie czy gier. Kolorystyka ekranu jest żywa i nasycona, a jasność obrazu pozwala na wygodne korzystanie z tabletu. Ekran posiada matrycę IPS, zapewniającą znakomitej jakości obraz nawet podczas obserwowania ekranu pod dużym kątem.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ewentualnie wersja 7-calowa też z 4 rdzeniami. Powiedz jeszcze, czy ma być z 3G czy ma być bez?

koksik91
komentarz
komentarz

wolałbym mieć 3G,a masz jeszcze jakieś ciekawe propozycje z tabletami np.8 cali jaki samsung albo asus?

Dżony2
komentarz
komentarz

Ciężko będzie o Samsunga czy Asusa z 3G do takich pieniędzy. Jakiś czas temu sam szukałem i nie znalazłem;/. Jak już kilkakrotnie pisałem, ja korzystam z Nexo 3G. Ale od razu powiem, że ma 2 rdzenie, więc z grami może być różnie. Ja niegram więc u mnie śmiga ładnie. Poszperam dzisiaj i coś jeszcze może podeślę.

koksik91
komentarz
MrPapaSmerf
komentarz
komentarz

może Nexus 7 2012 za 699 na allegro są

PincherQ
komentarz
komentarz

Polecam Nexus 7 2013 (2 generacja)

2gb ramu

1,5 ghz i 4 rdzenie

7cali

cena 999zł :)

Od niedawna jestem posiadaczem i nie zawiodłem się :)

  • Rekomendowana odpowiedź
koksik91
komentarz
komentarz

dziekuje za pomoc,ale juz wybrałem tablet.temat do zamknecia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.