x-kom hosting

Problem z samoinstalującymi się sterownikami.

espadetta
utworzono
utworzono

Witam. Jakieś 2 dni temu ponownie wgrałam oprogramowanie do laptopa (bo strasznie wolno pracował). I dzisiaj juz 4 raz zainstalował mi się sterownik camerki USB Chicony (3 razy odinstalowywałam ten sterownik ale cały czas sie samoistnie instaluje) ...tyle ,że do laptopa mam podłaczoną tylko myszkę i klawiaturę i nic więcej. Obecnie posiadam antywirus AVG, ale on nic wykrył. Więc moje pytanie brzmi: Jak się pozbyć tego gówna(i co to jest w ogóle?) aby się juz nie instalowywało? :zly: "

Zayfi
komentarz
komentarz

To jest sterownik kamery. I jego instalcja zawsze będzie sie powtarzać. Jak nie korzystasz z kamery wejdź do menedzera urządzeń i go usuń.

espadetta
komentarz
komentarz

Usuwałam go juz 3 razy, a on dalej co jakiś czas się instaluje/dodaje....

hixmen
komentarz
komentarz (edytowane)

A nie próbowałaś nie usuwać sterownik tylko wyłączyć kamerę w menedżer urządzeń powinna być taka opcja. Jak oczywiście nie używasz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.