x-kom hosting

tablet a photoshop

Fallen8
utworzono
utworzono

Myślę nad zamianą komputera stacjonarnego na tablet. Generalnie komputer potrzebny jest mi do surfowania w necie, słuchania muzyki i pisania.. tutaj akurat tablet powinien być okey. Tylko jest jeszcze jedna sprawa. Sporo korzystam z programów graficznych, głównie Photoshop. I tu rodzą się moje wątpliwości. Słyszałam już, że normalny PS nie podejdzie androidowi.. Z kolei opinie o Photoshop Touch są raczej dość marne. A na tabletach z systemem Windows? Podchodzi im normalny PS (najlepiej cs4)? Generalnie - jakiego tableta potrzebuję, żeby obsługiwał Photoshopa? +czy taka obsługa jest w miarę wygodna?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o tablet z normalnym Windowsem to możesz sobie instalować co chcesz więc będziesz mógł używać. 

Jak z wygodą to cięzko mi powiedzieć 

Fallen8
komentarz
komentarz

Ale na pewno nie ma opcji, żeby na androidzie poszedł normalny ps?

Youki
komentarz
komentarz

Nie, 

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Jak z wygodą to cięzko mi powiedzieć 

 

Katastrofa

Fallen8
komentarz
komentarz

Krótko mówiąc - jeżeli chcę photoshopa, to lepiej nie kupować tableta, tak?

Mycobacterium
komentarz
komentarz

To zależy jaki fundusz chcesz przeznaczyć na urządzenie ? 

 

Jeśli ma to być standardowa 10" odpowiedź brzmi: "zdecydowanie tak".

Agito.pl
komentarz
komentarz

Teraz Asus wypuszcza nowy sprzęt. Po odczepieniu klawiatury funkcjonuje normalnie jak tablet. Podpinasz klawiaturę i masz laptopa :)

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Vivo tab Smart po sparowaniu klawiatury BT, rownież działa jak laptop ;-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.