x-kom hosting

Reklama taniego tableta - czy sie oplaca

Vampiree
utworzono
utworzono

Cześć, dziś w radiu słyszałam reklame o tablecie w RTVAGD i faktycznie sprawdzam i tak jest. Nie znam się na tabletach kompletnie. Wiem, że kolezanka ma z SAMSUNGa i jest zadowolona. Również bym sobie zakupiła tylko nie wiem czy to nie jest jakiś "szajs". Czy mógłby się wypowiedzieć o nim ktoś kto się na tym zna? Dziękuję z góry :)

 

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/manta-powertab-mid08s.bhtml

cinomatic
komentarz
komentarz

Nie jest to jakaś wygórowana cena, ale kupując tablet warto się skupić żeby miał 1GB RAM.

Ponieważ jak kupisz coś co ma 512MB to bardzo szybko można tą pamięć zapełnić przez co czuć jak to wolno pracuje.

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Macie może gdzieś jakieś info o tym procesorze ? Co to za wynalazek ? 

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest tanie bo trochę słabe. Według mnie min. dla tableta to 2x1GHz i 1GB Ram, nie wspominając że w tym tablecie nie wiadomo co to za procesor, nigdy o takim nie słyszałem. Sam w telefonie mam 2x1GHz i 1GB Ram, muszę przyznać, że nawet ramu czasem brakuje. I to Manta, nie ma dobrych opini ta firma.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.