x-kom hosting

Płatność SMS na mojej stronie

Matt26
utworzono
utworzono

Przepraszam jeśli zły dział.

 

Witam. Chcę zrobić na mojej stronie płatność sms działać to ma tak że np.: użytkownik wysyła SMS na numer 12345 o treści abcde dostaje kod wysyła mi ja go potwierdzam i oboje jesteśmy zadowoleni :) A dokładniej chciałbym aby pieniądze z SMS trafiały do mojego portfela gdzie później mógłbym je przelać na np.: PayPal i coś sobie za nie kupić :P Wiem że SMS to również prowizja i nie dostaje całości z wiadomości ale zawsze takie coś może być. I czy istnieje taki serwis z taką usługą gdzie nie będę musiał podawać rachunku bankowego lub wysyłać faktur.

leggo
komentarz
komentarz

Istnieje wiele serwisów świadczących takie usługi, np. Dotpay.

Nie wiem czy można gdzieś zarejestrować się bez podawania swoich danych, jednak na pewno nie musisz posiadać firmy.

jurekk
komentarz
komentarz

Na osobę prywatną można śmiało się zarejestrować potem możesz sobie zlecić wypłatę (w sumie kiedy chcesz). Tylko bez danych to nie przejdzie. A druga sprawa to taka, że z tej ceny SMS tobię zabiorą ~51% !!! więc masz z 50gr z sms za 1.23

Matt26
komentarz
komentarz

No jednak wybiorę DP. Wiem o tych prowizjach no ale cóż więcej osób jest skłonna wysłać SMS niż zrobić przelew zwłaszcza młodzi ludzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.