x-kom hosting

Restart Bez Powodu

DJ_Popo's
utworzono
utworzono

Cześć. Mam problem z restartem pc. Dzieje się to bez mojego jakiegokolwiek udziału. Restartuje się w różnych odstępach czasu możliwe iż gdy gram restartuje się po krótszym czasie. Sprawdziłem zamiennikami większoś podzespołów; dysk, ram, zasilacz, karta graficzna wyjołem nawet kartę dźwiękową, zmieniłem kable ata, cd-romy też sprawdziłem :). No cóż zostaje procesor i płyta główna, ewentualnie zasilanie na listwie lecz to mało prawdopodobne.

AMD sempron 2600+, ATI raodeon 9550 256mb AGP 8x, 768mb ram DDR 333.

Proszę o waszą pomoc i sugestie cóż to może być i jak to rozwiązać.

rafal0590
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz ?? Problem może tkwić właśnie w nim , zainstaluj jeszcze SpeedFana albo Everesta i zobacz jakie masz temperatury podzespołów i podaj ;)

DJ_Popo's
komentarz
komentarz

Temp. płyty głównej 28 stopni

Temp. Procesor 45 stopni

Colig fan procesor 3,2

napięcie na rdzeniu procka 1,6

tyle wczytałem, a zasilacz zmieniałem na inny i nic, to samo.

:):):)

dar55
komentarz
komentarz
Restartuje się w różnych odstępach czasu

obejrzyj płytę czy nie masz popuchnietych kondensatorów

EVEREST i sprzawdząj na bierząco temperatury , wc zasie normalnej pracy i pod obciążeniem

Wyskakuja jakieś Blues screeny ? podaj kod

kiedy instalowałeś windowsa?

DJ_Popo's
komentarz
komentarz

Popuchniętych kondensatoró raczej niema (ostatnio sprawdzałem) Sprawdzę dla pewności.

Windowsa instalowałem zaraz po tym jak zaczeły sie problemy (reinstalowałem 3 razy na różnych dyskach twadrych B) )

czyli jakiś tydzień temu.

Nawet pod obciążeniem dotykałem delikatnie podzespołów i nienagrzewają się mocno :mellow:

Temperaturki będę monitorował ;)

"Ekranów śmierci" niema. I dobrze ;)

dar55
komentarz
komentarz

a sprawdź katalog C:\WINDOWS\minidump , czy masz jakieś pliki

DJ_Popo's
komentarz
komentarz

Owszem ma jakieś pliki, a dokładnie 13 plików.

dar55
komentarz
komentarz

no i to sa twoje błędy :D , poszukaj o debugowaniu na stronie MS

Sitek
komentarz
komentarz

Witam

Mam identyczny problem, temp. procka byla mniejwiecej 50 stopni wiec przed wczoraj zmienilem chlodzenie procka i teraz dochodzi max 38 stopni. Myslalem ze resetuje sie przez te temperature ale jednak nadal jest ten problem :( w folderze Minidump mam 327 plikow wiec co teraz mam zrobic ? :(

dar55
komentarz
komentarz

ujmę to tak , wywala wam jakiś sterownik ( najczęściej) w tych plikach jest zapisane co i jak ,

odsyłam do strony MS = debugowanie

DJ_Popo's
komentarz
komentarz

Ja tam sam niewiem pogrzebałem w tych zrzutach pamięci. Może ktoś z was t odzyta (plik wysyłam na gg, oczywiście jak ktos chce;)) Pod koniec instalacji do odczytu tego komp się zrestartował.

dar55
komentarz
komentarz

dj daj ze 3 pliki , ostatnie

DJ_Popo's
komentarz
komentarz

No. Jestem Pewien na 97% iż rozwiązaliśmy ten problem :rolleyes:. Więc wyglądało to tak. Ściąnołem pliki:-Debugging Tools for Windows-Runscannerodtworzyłem pliki dmp i wyczytałem o "KMWDFilter"Runscaner znalazł ten plik w folderze z sterownikamiNastępnie google: znalazłem info na temat tego plikudatyczył o mojej myszki trst na usb. No to usunołem te stery z orogramowaniem (panel sterowania-dodaj usuń programy)Ponowne uruchomiene kompa, włanczam gierkę i po godzinie wszystko jasne B) :lol: :rolleyes: U mnie myszka potrafi działać bez sterów producenta ale pamiętam iż zanim się zaczeły problemy używałem najnowszych sterowników ze strony producenta,ale z pośpiechu instalowalem te dołączone na cd :blink: . Teraz ściągnę najnowsze stery i poinformuję czy coś sie zmieniło ;)

dar55
komentarz
komentarz

jak się chce to można

przed instalką sterów zrób sobie Punkt przywracania systemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.