x-kom hosting

Problem z uruchomieniem gry z płyt CD, DVD. Czy to wina InCD?

pajap
utworzono
utworzono

Witajcie, dziś postanowiłam zainstalować grę na komputerze. Wszystko pięknie, ładnie instalacja pomyślnie zakończona...Klikam w ikonę uruchomienia gry i nic. Próbuję dalej - nadal nic. Postanowiłam wyjąć płytę i ponownie ją włożyć i wyskoczył komunikat programu InCD:

 

F:

InCD: Stacja F: zostanie zainstalowana do dostępu tylko do odczytu

Program InCD może odczytać, ale nie może zapisywać dysków w tym formacie!

 

Jeśli ktoś jest skłonny do pomocy, to proszę o jasne, łatwe w odczytaniu rady cóż mogłabym uczynić, bo w sprawach komputerów nie jestem znawczynią icon_smile.gif

Może powinnam odinstalować to InCD, tylko nie wiem czy wtedy w ogóle będzie mi odczytywać płytki?

Proszę się nie śmiać, wiem, że jest XXI wiek ale ja nie znam się na komputerach, programach itp. na poziomie informatyka. To co muszę to wiem, jednak nie potrafię poradzić sobie z tym. Proszę o pomoc :-)

  • 2 tygodnie później...

MBrother
komentarz
komentarz

Gra jest oryginalna?

InCD można odinstalować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.