x-kom hosting

Napęd CD/DVD nie jest widoczny

XxAvocadoGirlxX
utworzono
utworzono

Mam windowsa 8, 64-bitowy.
Laptop Samsung model : NP350V5C-S09PL

Od pewnego czasu nie widać napędu ani w folderze "Komputer" ani w menedżerze urządzeń. Próbowałam już chyba wszystkiego sprowadzenia do stanu fabrycznego przez Recovery, aktualizacji, grzebania w rejestrze. Szukałam także w internecie, ale nigdzie nie widzę rozwiązania. Pozostało mi chyba tylko zadzwonić do pomocy technicznej Samsunga. Ale przed tym chciałam się zapytać czy ktoś też ma/miał taki problem i nie wie jak go rozwiązać lub już go rozwiązał.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc bo brakuje mi już do tego cierpliwości.

radekx
komentarz
komentarz

A BIOS go widzi?

XxAvocadoGirlxX
komentarz
komentarz

Nie mogę wejść. Kiedy przy włączaniu klikam F10 to wyświetla się okno, wybieram to co trzeba wybrać i zamiast się włączyć BIOS włącza się normalnie komputer.

radekx
komentarz
komentarz

A co tam trzeba wybrać? Może spróbuj inne klawisze...

Nie pamiętam dokładnie, ale w Samsungach do BIOSU, to wchodziło się jakoś albo wciskając klawisz ESC (najprawdopodobniej), abo F2, albo F8.

Nie kojarzę wejścia do BIOS-u przez F10.

XxAvocadoGirlxX
komentarz
komentarz

Dobra, to może inaczej.. Jak sprawdzić czy BIOS widzi napęd ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.