x-kom hosting

Problem - "przesunięcie" Ekranu Względem Monitora

Gość
utworzono
utworzono

Więc... mam taki problem, że:

jestem teraz na Windowsie, wyświetlany obraz jest dobrze wyświetlany w stosunku do monitora. Jednak jeśli zmienię system na Ubuntu 7.10 obraz przesunięty jest o kilkadzięsiąt(może naście?) pikseli w lewo czy tam w prawo.

Oczywiście mogę szybko to zmienić używając Auto Adjustment w ustawieniach monitora, ale jest to męczące.

Windows - XP SP 2

Ubuntu - 7.10, jednak wystąpiły chyba jakieś problemy przy aktualizacji z 7.04, w której tego nie było.

Zarov
komentarz
komentarz

Masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej na Ubuntu jak i na Windowsie?

Gość
komentarz
komentarz
Masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej na Ubuntu jak i na Windowsie?

Na Ubuntu instalowałem sterowniki w 7.04 aby odpalić beryla, ale spróbuję jeszcze raz. Dzięki.

Zarov
komentarz
komentarz

Zawsze u mnie byla roznica paru cm po instalacji sterownikow, jak nie masz na Windowsie to tam tez zainstaluj. Jesli to nie to to nie mam innych pomyslow :P

localh0st
komentarz
komentarz

Z tego co pamiętam, to sterowniki do karty graficznej (te instalowane z repo) nie aktualizowały się wraz z systemem i była kupa błędów po starej. Albo aktualizowałeś przez Menadżera sterowników własnościowych (o ile była taka możliwość), lub instalowałeś sterowniki zamknięte ze strony producenta (najlepszy sposób i najlepsze sterowniki ;])

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.