x-kom hosting

Instalowanie emotek

Gość
utworzono
utworzono

Jak instalować nowe, niestandardowe emotki na forum?

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Jakie forum ?

 

PHPbb ?

Gość
komentarz
komentarz

niom nie, smf, tam już pisałam ale ta pomoc to można nie wiem, kurna uznają, że wszystko każdy wie, to po co ta pomoc????

Axel
komentarz
komentarz

Dziewczyno... Nie można tak z każdą pierdółką na forum od razu cisnąć... Od czegoś masz dokumentację, tutoriale, poradniki i Google...

http://bit.ly/18nXcnU

Szukajcie, a znajdziecie ...

Gość
komentarz
komentarz

omg... wiedziałam, tu też super pomoc..... niektórym to sekunda a ja się na tym nie znam czytałam kilka godz, nie cierpię bezradności, co za ludzie w tych czassach jakby to ich bolało..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jakbyś chciał wiedzieć ktoś mi polecił  tu napisać, jakiś, szukajcie a znajdziecie, kilka godzin ryczcie, bo nikt kulfa nie może pomóc!!!!!,.....

Axel
komentarz
komentarz

Przecież podałem Ci nawet linka do szukajki, gdzie masz mnóstwo wyników... Zajrzałaś na choć jeden z tych linków? Wykaż trochę samodzielności w myśleniu i rozwiązywaniu problemów... Polecam przeczytać w wolnej chwili: http://rtfm.killfile.pl/ .

Bez odbioru.

Gość
komentarz
komentarz

całą nic wczoraj czytała i na smf i na innych forach a czy Ty nie czytasz tego co mówię? ZROZUM, NIE UMIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leggo
komentarz
komentarz

Ryczeć to można zacząć widząc takie podejście. Żeby coś znaleźć trzeba chcieć szukać, a nie liczyć na to że ktoś poda rozwiązanie na tacy.

 

Zobacz to.

 

Jeśli szukałaś i "NIE UMIESZ", to napisz konkretnie co Ci nie wychodzi.

Gość
komentarz
komentarz

chcieć szukać.... cały dzień to za mało miwesiąc mam szukać czegoś co ktoś może mi w minutę powiedzieć.... CHCĘ DODAĆ TYLKO NOWE EMOTIKONKI NA FORUM, NIE TE STANDARDOWE,  a o inforamacje się pytać, ja nie wiem co mam napisać,....

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Przeczytaj na spokojnie to co podali wyżej, jeśli będziesz miał/a jakiś problem z zastosowaniem, napisz pytanie opisujące problem.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

....


Axel skończ już, bo nie czytasz ze zrozumieniem, zrozum czytałam wiele robię tak i wyskakują errory jakieś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


czemu jesteście tacy ********????????????????????????????????? NARA, tylko kompy w głowie chamidłom ******** a za kilka lat starzy kawalerowie dziwią się, że lasek nie mają, która chciałaby być z takimi świniami???????????????????????

leggo
komentarz
komentarz
robię tak i wyskakują errory jakieś!

No, i nareszcie jakiś progres. Według jakiej instrukcji postępowałaś i jakie errory wyskoczyły?

 

 

.edit

W takim razie, temat można uznać za zakończony.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.