x-kom hosting

System nie przyjmuje hasła

KliN12
utworzono
utworzono

Witam,
mam laptopa z systemem windows vista, chciałem zmienić hasło i ustanawiając nowe, system powiedział, że za długie, ustaliłem drugie hasło i wystąpił błąd wtedy. sprawę olałem aż do następnego dnia kiedy to logując się system nie chciał przyjąć żadnego hasła (starego, nowego za długiego oraz nowego krótkiego na którym wyskoczył błąd). przy takim rozwoju wypadków użyłem ophcrack'a livecd na usb, też nie obyło się bez problemów bo ophcrack nie chciał od razu przejść do łamania, musiałem w konsoli łamać hasło. koniec końców hasło jakie wyskoczyło było hasłem numer 3(ten krótki przy którym wyskoczył błąd). hasło ponownie wpisywałem i system dalej nie przyjmował
teraz moje pytanie, czy poza formatem mogę coś jeszcze zrobić?

  • 2 tygodnie później...

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Jeśli nie ustawiałeś hasła na koncie Administrator, to uruchom komputer w trybie awaryjnym, zaloguj się na to konto i usuń hasło z zabezpieczonego konta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.