x-kom hosting

Profesjonalny tablet w firmie

maci3j
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

 

chciałbym Was poprosić o pomoc w wyborze tabletu, którego będę używał w mojej firmie. Najważniejsze dla mnie funkcje to:

 

- Windows 7 (ewentualnie 8), który byłby całkowicie kompatybilny z programami, których używam na co dzień na laptopie. Widziałem tablety z Windowsem RT albo Androidem - te mnie nie interesują. Potrzebuję normalnego Windowsa.

 

- modem 3G, chciałbym mieć pełny dostęp do neta przez Aero

 

- wydajny procesor, dużo RAMu i mocna bateria to dodatkowe atuty

 

- cena oczywiście im niższa, tym lepsza

 

Na co zwracać uwagę, żeby nie naciąć się na jakieś chwyty marketingowe?

 

Dzięki i pozdrawiam!

Youki
komentarz
komentarz

Interesuję Cię konfiguracja tablet + stacja dokująca ?

maci3j
komentarz
komentarz

Interesuję Cię konfiguracja tablet + stacja dokująca ?


Na pewno taka opcja jest na plus ale tablet ma byc tylko uzupelnieniem, wiec chyba nie jest to koniecznoscia. Na co dzien uzywam duzego laptopa, a tablet raczej w podroz z aero. Pewnie wystarczy mi mozliwosc polaczenia z tabletem jakiejs klawiatury. Chyba ze stacja dokujaca daje mi jakies mozliwosci o ktorych nie wiem. Jesli sugerujesz ze mohlaby byc przydatna, to prosze rozwin swoja mysl.

Pozdrawiam
Youki
komentarz
komentarz

8 czy 10.1 cali ?

maci3j
komentarz
komentarz

8 czy 10.1 cali ?

 

Zdecydowanie 10 cali.

Mycobacterium
komentarz
komentarz

Asus VivoTAB z LTE 

Agito.pl
komentarz
komentarz
Tablet Lenovo ThinkPad Tablet 2 (N3S5ZPB) i ASUS VivoTab Smart (ME400CL-1B011P), to najlepsze opcje. 
maci3j
komentarz
komentarz (edytowane)

Tablet Lenovo ThinkPad Tablet 2 (N3S5ZPB) i ASUS VivoTab Smart (ME400CL-1B011P), to najlepsze opcje. 

 

http://www.sklep-lenovo.pl/tablet-2-lenovo-thinkpad-n3s5zpb.html

 

Czy Lenovo na pewno ma modem 3G?

 

edit: widzę, że różne wersje mają różne wyposażenie. ASUS zdecydowanie tańszy, ale gorsze wykonanie, brak standardowego złącza USB - trzeba stosować przejściówki, brak możliwości podłączenia stacji dokującej.

 

Apropos Windowsa 8 to sprawdza on się głównie na kafelkach. Po przejściu na standardowy widok bardzo utrudnione jest poruszanie się po systemie bez myszki. Nie można zrobić przybliżenia jak np. podczas przeglądania www. Czy ktoś korzystający z tego Windowsa może potwierdzić powyższe informacje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.