x-kom hosting

Problem z blue screenem

Kubacky
utworzono
utworzono
Witam, od paru dni zaczęły wyskakwiać mi blue screeny, wyskakuje tylko wtedy kiedy włączam jakąś grę, kiedy np siedzę na necie nic nie wyskakuje. Poczytałem trochę i sciągnołem sobie taki program żebym mógł odczytać jaki jest odczyt z tego bluescreena. Z tego co tam widzę to problem jest w jakimś "ntkrnlpa.exe"
Tutaj jest cały odczyt z blue screena,
112313-17971-01.dmp 2013-11-23 19:55:51 DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL 0x000000d1 0x3904488b 0x00000002 0x00000008 0x3904488b winhv.sys winhv.sys+ad89 Windows Hypervisor Interface Driver Microsoft® Windows® Operating System Microsoft Corporation 6.1.7601.17514 (win7sp1_rtm.101119-1850) 32-bit ntkrnlpa.exe+40b7f C:\Windows\Minidump\112313-17971-01.dmp 6 15 7601 156 032
Jest w ogolę jakaś opcja żeby to naprawić ? 
Z góry dzięki za pomoc icon_e_wink.gif

kubacky
lena_userek.png   Posty: 1 Dołączył(a): 16 minut temu Kasa: 23.00

Góra
 

Youki
komentarz
komentarz

C:\Windows\Minidump\

Spakuj wszystkie pliki z tego folderu i wrzuć na jakiś upload.

 

Podaj konfigurację Twojego PC z uwzględnieniem marki i mocy zasilacza. 

Kubacky
komentarz
komentarz

Spakuj wszystkie pliki z tego folderu i wrzuć na jakiś upload.

 

Podaj konfigurację Twojego PC z uwzględnieniem marki i mocy zasilacza. 

Pliki tutaj >http://speedy.sh/DGkKQ/Minidump.rar

Konfiguracja kompa:

Windows 7 32bit
AMD FX-6100 3.30ghz
8gb ram
NVIDIA Geforce 650Ti

Zasilacz XFX Pro 550W 

Dysk WD 500gb 

Dzięki za odp. 

Youki
komentarz
komentarz

Przetestuj pamięci RAM, każdą kość osobno za pomocą programu memtest86+ 

Kubacky
komentarz
komentarz

Przetestuj pamięci RAM, każdą kość osobno za pomocą programu memtest86+ 

Nie mam na dzień dzisiejszy żadnej płyty na która mógł bym to nagrać, jest opcja nagrania tego na Pen Driva, a jak nie to masz jakieś inne pomysły ? Zainstalowałem wczoraj najnowsze stery do płyty głownej i nic, dalej wyskakuje BS ale tylko jeśli gram w coś, kiedy żadnej gry nie mam włączonej to nic nie wyskakuje. Z góry dzięki za pomoc 

Youki
komentarz
komentarz

Z PenDrive również możesz wykonać test.

raazor90
komentarz
komentarz

nvhda32v.sys został prawdopodobnie uszkodzony. Zalecany reinstal bądź aktualizacja sterownika od NVIDIA HDMI Audio Driver.

Jeśli to nie pomoże przetestuj Ramy jak napisał Youki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.