x-kom hosting

Blue Screen i 4 pikania

Virusi
utworzono
utworzono

Otóż problem pojawił się od dzisiaj kiedy to grałem w BF3 na wysokich i nie powinien mieć z tym jakiegoś problemu...

najpierw się zaciął i nie reagował na nic więc go zresetowałem i przy ponownym uruchomieniu było słychać 4 pikania. Po tej sytuacji poszedłem i wyczyściłem go kompresorem porządnie. Włączam i znowu to samo, i za trzecim razem jak mi się to znowu stało pokazał mi się blue screen  [attachment=27706:CAM00049.jpg]

O co tu może mu  chodzić ? 

Youki
komentarz
komentarz

Konfiguracja PC z uwzględnieniem marki i mocy zasilacza? 

 

Wyciągnij kości RAM i próbuj pojedyńczo na różnych slotach uruchamiać 

Virusi
komentarz
komentarz

i3570k 

hd7870 

8gb ram cosair ustawilem na A1 i B1 

xfx 550w 

extreme 4 z77 

Youki
komentarz
komentarz

Spróbuj na jednej kości i w każdym slocie uruchomić. Następnie drugą kość analogicznie. 

Virusi
komentarz
komentarz

jeszcze nie próbowałem tego ale już zauważyłem że pojawia się też drugi blue screen 

STOP: 0x0000007E 

i odnosi się do pliku fltmgr.sys

Youki
komentarz
komentarz

Najpierw sprawdz to co Ci napisałem :) 

raazor90
komentarz
komentarz

Masz zainstakiwanego kasperskiego?

Virusi
komentarz
komentarz

mam Avasta, kaspersky chyba coś kiedyś pobierałem ale usunąłem go. 


Probowalem to z pamiecia ale to nic nie daje. Chyba bedzie mnie czekal format bo co chwile wywala inny blue screen z co raz to nowym problemem. Chyba ze macie jezcze jakis inny pomysl na naprawe tego.

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka


Panowie musicie pomoc, problem jest powazniejszy. Zrobilem format zainstalowalem system od nowa na tej partycji gdzie byl problem ale ..... te blue screeny dalej sa ! Co robic ?

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Youki
komentarz
komentarz

Przetestuj pamięci RAM za pomocą memtest86+

Virusi
komentarz
komentarz

Przetestuj pamięci RAM za pomocą memtest86+

No wlasnie mam to robic jutro, ale mialem zapytac czy da sie to zrobic z pendriva i czy sprawdzac przy wlozonych 2 na raz czy kazda osobno sprawdzac.
Youki
komentarz
komentarz

Da się zrobić z Pen Drive. Można dwie kości naraz tylko jeśli wykryję błąd to skąd będziesz wiedział na której kości wykryto błąd? 

Virusi
komentarz
komentarz

Chyba juz jestem pewien ze to pamiec ram, wyjalem jedna i komputer narazie bez bsodu. Testy zrobie jak znajde czas bo pewnie trzeba bedzie wyslac na gw.

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli masz gwarancję to z niej korzystaj. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.