x-kom hosting

System sie nie uruchamia nawet w trybie awaryjnym...

brakpomyslunanick
utworzono
utworzono

Bardzo prosze o pomoc. Mam na laptopie system Windows Vista, komputter od godziny nie chce sie uruchomic, zawiesza sie rzy Ikonce Microsoftu i dalej nie idzie, w trybie awaryjnym tez sie nie uruchamia, po jakims czasie sam sie resetuje. Teraz isze z mininetbooka, kompletnie sie nie znam na komputerach totalnie nie wiem co mam zrobic, bardzo prosze o pomoc...

iDiax
komentarz
komentarz

Może jest zawirusowany? Pobierz rescue disk ze strony kaspersky (wpisz to w google). 

brakpomyslunanick
komentarz
komentarz

Nie moge wlaczyc komputera, teraz pozyczylam netbooka ktrego musze oddac niedlugo... wiec nawet jesli pobiore program to jak go uruchomie? W ogole nie da rady wlaczyc komputera, staje na knce microsoftu nie idzie daej, system padl, nie mam plyty.


ciagnelam ten program probowalam go zgrac na pendrivea ale gdy podlaczam pendrivea do komputera wciskam F11 (boot menu) i wybieram usb pozniej wyskakuje mi dokladnie to sao co podczas zwyklego uruchamiania komputera czyli wybor trybu awaryjnego itp. i dalej nie rusza... nie wiem juz co robic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.