x-kom hosting

Tani tablet [400]

budyn123
utworzono
utworzono

Potrzebuję taniego tabletu najlepiej do 400 zł. Nie będę na nim grał. Przejrzałem kilka tematów i nadal nie mogę się ostatecznie zdecydować.

Internet, filmy i te sprawy.

Dopuszczam możliwość kupna używanego sprzętu.

Jest coś ciekawego w tej cenie czy zbierać na bardziej sprawdzonego Nexusa?

Dżony2
komentarz
komentarz

Jak masz to możesz dołożyć kilka złociszy i zainwestować w takiego Navroada Nexo. Sam mam, korzystam i jestem zadowolony.

  • Dobra wypowiedź 1
budyn123
komentarz
komentarz (edytowane)

Słynny Biedronkowy tablet... nie rozleci się po kilku godzinach? :P EDIT: podczas przeglądania kolejnych urządzeń znalazłem używane Memo pady od Asusa za nieco więcej niż mój budżet. Opłaca się?

Dżony2
komentarz
komentarz

A jak nie chcesz dokładać to ja pamiętam jak sobie szukałem niskobudzetowego tableta to jeszcze patrzyłem na to Lenoco Idea Yab A10000. Ale ostatecznie wybrałem nexo.

  • Dobra wypowiedź 1
budyn123
komentarz
komentarz

Chyba wezmę tego Navroada. Dzięki za pomoc : )

Dżony2
komentarz
komentarz

Jeszcze jeden model tym razem Overmaxa Quatror 7 calowy. W tym segmencie tez dosyć dobry tablet. Daj znać co w końcu kupiłeś:).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.