x-kom hosting

Tryb Multiplayer modem ZTE 3276 i router LT-6408n cyfrowego

Morys0856
komentarz
komentarz

Wejdź we właściwości swojego połączenia internetowego (lokalnego), potem w ustawienia IPv4 (czy coś o podobnej nazwie) i wstaw mi screena.

Dodatkowo wejdź w stan połączenia lokalnego, w zakładkę szczegóły i też daj screena.

Atuun123
komentarz
komentarz

Przepraszam że pytam... ale gdzie to może być w Windows 7 Ultimate? :D

Morys0856
komentarz
komentarz

http://www.generacja.pl/?a=pomoc&b=19

 

Tylko nic nie zmieniasz, dajesz screena z właściwości protokołu IPv4, oraz ze szczegółów, w zakładce ogólne z połączenia lokalnego.

 

Jeśli łączysz się przez Wi-Fi, to zamiast połączenia lokalnego wybierasz połączenie bezprzewodowe, reszta jest ta sama.

Atuun123
komentarz
komentarz

di-9Y5I.png

Morys0856
komentarz
komentarz

A stan sieci? Prawy przycisk na połączenie lokalne -> stan -> szczegóły -> screen. Muszę wiedzieć jakie ip dostajesz skoro masz wyłączone DHCP

Atuun123
komentarz
komentarz

di-UG28.png

Morys0856
komentarz
komentarz

Chodziło mi właśnie o ten adres IP. Nie musisz go zasłaniać bo to nie ma znaczenia jaki, jest nikt się do Ciebie nie włamie.

 

No dobra zróbmy tak. Nie wiem skąd dostajesz IP, skoro na routerze DHCP masz wyłączone.

 

W zakładce LAN Serwer DHCP ustaw na włączony. Zobacz czy wtedy będą Ci gry chodziły.

Atuun123
komentarz
komentarz

Przy Włączonym zaczęło Wi-Fi jakimś cudem działać... ale nic więcej..

Morys0856
komentarz
komentarz

Gry dalej nie działają przez internet?

Zobacz czy teraz możesz normalnie porty odblokować.

Atuun123
komentarz
komentarz

Nadal nie mogę... ;/

Morys0856
komentarz
komentarz

Nie wiem, musiałbym mieć fizyczny dostęp do Twojego urządzenia bo ciężko jest wywnioskować co jest nie tak z samych screenów. Proponuję zadzwonić do działu technicznego cyfrowego polsatu i przedstawić problem.

Atuun123
komentarz
komentarz

Zadzwoniłem i powiedzieli że nie udzielą mi pomocy ponieważ nie jestem pełnoletni. -.-"

Morys0856
komentarz
komentarz

Pogadaj z rodzicami, przedstaw sytuację, niech oni zadzwonią.

Atuun123
komentarz
komentarz

802.1d SPT ... Co to jest ? ;P takie pytanko..

Morys0856
komentarz
komentarz

Protokół zapobiegający tworzeniu się pętli w sieci. U Ciebie jest jeden router, więc Cię to nie dotyczy :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.