x-kom hosting

Word 2007 problem z zaznaczaniem

kactuzz
utworzono
utworzono

Witam,

 

mam problem w wordzie z zaznaczaniem tekstu a raczej z jego brakiem. Standardowo można zazaczać w każdą stronę i z każdego momentu tekstu - ja moge tylko od lewej do prawej i na dodatek nie jest to zaznaczenie na niebiesko tylko na szaro. Ctrl+a nie działa. Najśmieszniejsze to, że np w power poincie jest wszystko normalnie.

Diagnostyke próbowałem, instalowałem nawet ze 3 pirackie wersje i dalej to samo.

Kamilkadze
komentarz
komentarz

A masz normalnie napisany tekst czy może jakieś dziwne pole tekstowe, albo tabelkę czy coś?

kactuzz
komentarz
komentarz

Normalny tekst. Każdy dokument czy to nowo utworzony czy edytowany ma ten sam problem.

Resetowałem nawet ustawienia ze strony microsoftu (taki pliczek co usuwa wszystkie ustawienia i rejestr) i nadal to samo.

Myślałem, że na laptopie mam coś nie tak no ale skoro w innym programie z offica jest normalnie to już nie mam pomysłów.

Kamilkadze
komentarz
komentarz

A ten Twój office którego używasz jest oryginalny i aktywowany?

kactuzz
komentarz
komentarz

Tak.

Kamilkadze
komentarz
komentarz

A jak zapiszesz plik z rozszerzeniem rtf a nie docx i potem go otworzysz to działa zaznaczenie?

kactuzz
komentarz
komentarz

Bez zmian.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.