x-kom hosting

Tablet Archos problem.

Keszu
utworzono
utworzono

Witam, posiadam Tablet Archos Arnova 7 G2 4GB. Ogólnie wszystko w nim było sprawne gdy go używałem, ostatnie dwa miesiące przeleżał w szafce. Dziś go wyjąłem uruchomiłem, chcę kliknąć np. ikonkę video a uruchamia się zupełnie co innego lub nic się nie dzieje. Gdy uruchomie klawiaturkę, klikam literke 'd' to wyskakuje xxx itp. A w niektórych miejscach wcale nie reaguje na dotyk. Mogę klikać kilkakrotnie i nic się nie dzieje.

Co może być przyczyną? Dodam, że nic złego się z nim nie działo. Działał normalnie, leżał spokojnie te dwa miesiące w szafce i teraz taki problem.

Youki
komentarz
komentarz

Przywróć ustawienia fabryczne, ewentualnie poszukaj jakiś aktualizacji.

Keszu
komentarz
komentarz

W jaki sposób to zrobić, aktualizacje na przykład jakie? Dodam, że zielony jestem w tabletach. Kupiłem go właśnie w wakacje bo była dobra okazja. Miałem go używać i jak wtedy położyłem tak do teraz leżał. 

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdz na stronie producenta czy nic nie ma. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.