x-kom hosting

Vista Z Językiem Angielskim Czy Jest Możliwość Wgrania Polskiego ?

kelloco2
utworzono
utworzono

Ostatnio sprowadziłem ze stanów laptopa z angielskim systemem Vista Biznes na pewno nie jest to Ultimate bo słyszałem że do Ultimate da sie wybrać przy instalacji język. Jak instalowałem Windows XP i inne to na początku pojawiał się kreator i w ustawieniach regionalnych można było wybrać od Angielskiego przez Francuski do Polskiego. Jest możliwość żeby jakoś wgrać język Polski do Visty z językiem angielskim. Laptop jeszcze nie doszedł więc nie mogę dokładnie ocenić jaki to Vista. Chodzi mi czy można ściągnąć język z jakiejś strony czy po prostu się dodaje, lub przy instalowaniu w Viscie można wybrać język polski...?

Proszę o odpowiedź

Kurzun
komentarz
komentarz

Jeżeli jest to Ultimate to tak. W każdej innej wersji jest to nielegalne.

kelloco2
komentarz
komentarz

Aha myślałem że istnieje jakas inna opcja.

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie, nie istnieje.

michałA
komentarz
komentarz

a czy jeśli zgram sobie od kogoś pliki językowe z folderów pl-PL i wrzucę do folderu windowsa w angielskiej viście to będzie to działało? czy to legalne to średnio mnie interesuje.

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie wiem czy będzie to działało w każdym bądź razie będzie to nielegalne.

michałA
komentarz
komentarz

no chyba nie do końca. tu jest napisane, że można zainstalować lip`a (nie ma polskiego) lub mui (mam viste premium). normalnie lip instaluje się jak program, a ja mam możliwość zgrania plików z polskiej visty, więc nie koniecznie tak samo to zadziała. ale dzięki za link :)

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Hmm...

Sa przeciez oficjalne od Microsoftu pakiety MUI ????

Niemozliwe zeby one byly nielegalne?

Sam taki dostalem przez MSDN, bo moj VIsta byl tez tylko po angielsku.... :blink:

Kurzun
komentarz
komentarz

Instalacja języka polskiego legalnie możliwa jest póki co tylko na Viście Ultimatum! Może w niedalekiej przyszłości się coś zmieni ale póki co jest tak jak jest.

michałA
komentarz
komentarz

co do postu Explorera1965r- mam rozumieć, że po wgraniu sp multilanguage wgrają się również gratistowe języki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.