x-kom hosting

BlueScreen od razu po uruchomieniu pulpitu (ntoskrnl.exe)

darkKRIS
utworzono
utworzono

Cześć, 

Wczoraj komputer działał normalnie, prawidłowo został wyłączony, a dzisiaj już sypie błędami BSOD. Błąd pojawia się po 4-5 sekundach od pojawienia się pulpitu. Mam Windows 7 Professional x64 z legalną licencją. Wstępie wywnioskowałem, że błąd leży raczej po stronie oprogramowania, ponieważ system mogę uruchomić w trybie awaryjnym i działa bez problemów. Sprawdzałem też pamięć RAM i obecnie skanuję dysk z systemem programem HDTune. 

 

Poniżej wklejam plik z programu BlueScreenView: 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/88225572/bsod-report.txt

 

Widzę, że błąd dotyczy pliku ntoskrnl.exe i REGISTRY_ERROR. 

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, bo szukam, czytam, ale nadal nie wiem co zrobić, by naprawić komputer. 

 

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz płyte z systemem operacyjnym w celu wykonania naprawy systemu ?

darkKRIS
komentarz
komentarz

System mam z MSDNAA gdzieś na dysku w formie iso, więc jak nagram to będę miał. 

Youki
komentarz
komentarz

Tak wiec wykonaj

darkKRIS
komentarz
komentarz

Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania "nie może wykryć problemu". Przywracanie systemu też nic z tego, bo nie ma utworzonego punktu przywracania na dysku. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.