x-kom hosting

Ładowanie tabletu

karolina92
utworzono
utworzono

Jak ładować tablet? Chodzi mi o to do ilu % można go rozładować? czy można ładować kiedy się chce (doładowywać)? Chodzi o tablet Modecom freetab 9701 hdx1

Youki
komentarz
komentarz

Jak ładować tablet?

Wkładasz ładowarkę do gniazdka, podpinasz przewód pod złącze w tablecie i ładujesz. 

 

Tak, można kiedy się chce i ile się chce. 

RedSkull92
komentarz
komentarz (edytowane)

Wkładasz ładowarkę do gniazdka, podpinasz przewód pod złącze w tablecie i ładujesz. 

 

Tak, można kiedy się chce i ile się chce. 

 

Zapomniałeś powiedzieć koleżance, że gniazdko jest tam gdzie podłącza się odkurzacz.

 

BTW

Czy koleżanka nie wie, że nawet do suszarek do włosów dołączają księgę czarów zwaną "instrukcją obsługi"?

Czasami warto ją przejrzeć chociażby dla samych obrazków.

 

@Edit

 

A tak na serio to w przypadku nowoczesnych baterii częstość ładowania wpływa korzystniej na żywotność baterii niż jej rozładowywanie do końca.

Mam nadzieję, że koleżanka podejdzie z humorem do mojej wypowiedzi i na przyszłość zada konkretne pytania.

Byłbym zapomniał

Tutaj masz stronę z poradami dotyczącymi ładowania http://wpworld.pl/27117/poradnik-jak-ladowac-telefon-aby-bateria-sluzyla-nam-jak-najdluzej/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.