x-kom hosting

Blue screen podczas grania

Osama Mohamed Bin Laden
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam problem z moim komputerem. Pierwszy raz problem wystąpił podczas gry w counter strike global-offensive. Najdziwniejsze jest to że mam to tylko w niektórych grach typu: Minecraft, Counter Strike Global Offensive, Killing Floor, Battlefield 3 a np w Team Fortress nic się nie dzieje. Użyłem programu Blue Screen View aby poznać przyczyny tego błędu.

Poniżej cały wiersz DMP

 

 

 

110213-46597-01.dmp 2013-11-02 15:27:46 SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED 0x1000007e 0xc0000005 0xc143c621 0xb7d8da20 0xb7d8d600 nvlddmkm.sys nvlddmkm.sys+407621 NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 331.65 NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 331.65 NVIDIA Corporation 9.18.13.3165 32-bit nvlddmkm.sys+407621 nvlddmkm.sys+3c0cc4 nvlddmkm.sys+3c0e08 nvlddmkm.sys+14bc6e C:\Windows\Minidump\110213-46597-01.dmp 4 15 7601 131 072 2013-11-02 15:29:21
 
 
 
Mój Sprzęt:
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 610M 2GB
Procesor: Intel Core I3 2,3GHz
Pamięć: 4GB
HDD:500GB
ODD: DVD Sup.MTI
 
 
Od razu mówię  że aktualizacja sterowników graficznych nic nie daje.

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu minidump, wrzuć je na jakiś upload to dokładnie je sprawdze. 

 

Sprawdz temperatury podzespołów pod obciążeniem za pomocą programu HWmonitor. 

Youki
komentarz
komentarz

To są temperatury w spoczynku czy podczas obciążenia ?

Osama Mohamed Bin Laden
komentarz
komentarz

To są temperatury w spoczynku czy podczas obciążenia ?

podczas spoczynku

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli w spoczynku CPU oraz GPU mają po 60 stopni to możliwe, że pod obciążeniem będą się przegrzewać.

Włącz jakąś wymagającą gre i sprawdzaj jak rośnie temperatura. Tylko jak będziesz chciał sprawdzić to zmniejsz ją do okienka (alt+enter), gdyż jeśli ją zminimalizujesz to temperatury odrazu mocno spadną 

Osama Mohamed Bin Laden
komentarz
komentarz

Jeśli w spoczynku CPU oraz GPU mają po 60 stopni to możliwe, że pod obciążeniem będą się przegrzewać.

Włącz jakąś wymagającą gre i sprawdzaj jak rośnie temperatura. Tylko jak będziesz chciał sprawdzić to zmniejsz ją do okienka (alt+enter), gdyż jeśli ją zminimalizujesz to temperatury odrazu mocno spadną 

http://www.mediafire.com/view/i6mg8dtcxv3t6r9/temperatury_2.png

Youki
komentarz
komentarz

Temperatury są troszke za wysokie.

 

Kiedy ostatni raz laptop był czyzsczony ?

Osama Mohamed Bin Laden
komentarz
komentarz

Temperatury są troszke za wysokie.

 

Kiedy ostatni raz laptop był czyzsczony ?

jeszcze go nie czyściłem mam na gwarancje

Youki
komentarz
komentarz

Jesli jest gwarancja to ślij.

Osama Mohamed Bin Laden
komentarz
komentarz

Jesli jest gwarancja to ślij.

nie chcę oddawać na gwarancje bo mam tutaj dużo gier i bardzo ważnych danych 

Youki
komentarz
komentarz

No to możesz go samemu przeczyścić, ale wtedy stracisz gwarację raczej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.